Connect with us
Cedule Las Vegas

Letenky

Las Vegas z Prahy od 11 727 Kč!

Město hříchu i lásky zároveň. Takové je ve zkratce Las Vegas. Město vybudované uprostřed pouště patří dnes mezi největší ikony Ameriky. Pompézní kasina a hotely na každém rohu, velkolepá představení, ale třeba i okolní pustá příroda, která má jistě své charisma. Hotelů je tu tolik, že by jednomu člověku zabralo 288 let než by se vyspal v každém z nich. Las Vegas je jako výloha světové architektury. Najdete tu repliky nejslavnějších staveb jako například Eiffelovu věž nebo benátské kanály. Las Vegas je zkrátka město, kterému jeho kýč sluší. Las Vegas není zrovna nejblíž a letenky do něj nepatří mezi ty nejlevnější. My jsme ale ulovili letenku přímo z Prahy za výbornou cenu od 11 727 Kč. Nachystejte si to nejnutnější a vydejte se do města, které nikdy nespí, a ve kterém se nikdo nenudí.

Reklama

Vítací cedule v Las Vegas

 

Panorama Las Vegas

Let operuje letecká spoelčnost Norwegian

Praha – Las Vegas – Praha ➡ od 11 727 Kč

Termíny: říjen 2017 až červen 2018

Doplňující informace: Cena letenky zahrnuje příruční zavazadlo do 10 kg

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru