Connect with us
Přírodní skály na Kypru nad mořem

Koronavirus

Kypr zakázal 18. září vstup českým turistům

Kypr zakázal 18. září vstup českým turistům

Kypr přesunul Českou republiku 18. září ze skupiny B do ještě rizikovější skupiny C. V podstatě tak Kypr zakázal vstup turistům, informovalo o tom Velvyslanectví České republiky v Nikósii. Kromě konkrétních skupin osob (např. kyperských občanů) nemohou do země vstoupit ani cestující tranzitující přes ČR.

Reklama

Mezinárodní letiště jsou v provozu.

V současnosti jsou pro cizince, kteří nežijí trvale na Kypru, uzavřeny i všechny přechody mezi jižní a severní částí Kypru. Přechod je umožněn pouze na vybraných místech, a to jen z vážných humanitárních důvodů. Je nutné pro přechod kontaktovat Velvyslanectví.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru