Connect with us

Koronavirus

Jak korona-krize ovlivní cestování? Rozhovor s CEO Pelikána

Jak korona-krize ovlivní cestování? Rozhovor s CEO Pelikána

Jak korona-krize ovlivnila a ještě ovlivní cestování? Co dělat, když máte zakoupené letenky na následující měsíce? Co aktuálně dělají všichni v Pelikánovi? Kdy budeme opět cestovat a jak bude vypadat cestovní ruch v nejbližších měsících?

Reklama

Zveřejňujeme náš instagramový LIVE rozhovor s CEO Pelikána Tatianou Ondrejkovou z minulého týdne, který přináší odpovědi na mnohé otázky související s cestováním a pandemií způsobenou onemocněním COVID-19.

Pozn. redakce – rozhovor byl nahrán 31. března 2020.

Situaci neustále monitorujeme a nejnovější informace vám pravidelně přinášíme na našem instagramu pelikan.cz a na našem cestovatelském webu www.pelipecky.cz.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru