Connect with us
Guadeloupe

Letenky

Karibik z Prahy za pelipeckovní ceny od 11 490 Kč!

Karibik, to je jinými slovy dovolenkové nebe. Najdete tu krásné pískové pláže s palmami sahajícími vysoko nad hlavu, ale stejně tak bujnou faunu a flóru ve vnitrozemní části ostrovů. Doby kdy obchodním lodím hrozilo přepadení těmi pirátskými jsou dnes už pryč a jediné, o co se musíte obávat je, abyste se nespálili na ostrém karibském slunci. Co však přetrvalo staletí je bezkonkurenční tradice výborného rumu, které na takové dovolené rozhodně nesmí chybět.

Reklama

Jestli vás něco z výše zmíněného aspoň trochu zaujalo, určitě se podívejte na nabídku letenek od společností KLM Royal Dutch Airlines a Air France, které přišly se zpátečními letenkami za super ceny! Do Karibiku se tak můžete podívat už za 11 490 Kč. Stačí vybrat destinaci a vybrat si, které že plavky si s sebou vezmete.

ST. MAARTEN

Operuje letecká společnost KLM Royal Dutch Airlines

Praha – St. Maarten – Praha ➡ 12 890 Kč

St. Maarten

MARTINIK

Operuje letecká společnost Air France

Praha – Fort de France – Praha ➡ 11 490 Kč

Martinik

GUADELOUPE

Operuje letecká společnost Air France

Praha – Pointe a Pitre ➡ 11 490 Kč

Guadeloupe

MAURICIUS

Operuje letecká společnost KLM Royal Dutch Airlines

Praha – Mauricius – Praha ➡ 14 990 Kč

Mauricius

COSTA RICA

Operuje letecká společnost Air France

Praha – San Jose – Praha ➡ 15 490 Kč

Costa Rica

 

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru