Connect with us
Auto v ulicích Havany

Letenky

Kuba v sezóně z Vídně od 10 990 Kč!

Nemáte rádi tuhé zimy a hledáte destinaci, kde se přes zimu ohřát? Máme pro vás jednoduché řešení! Utečte před mrazy na Kubu a zažijte hlavní sezónu ve víru nespoutané Havany nebo oslnivého Varadera. Stačí naskočit ve Vídni na letadlo a nezapomenutelná dovolená na největším karibském ostrově je vaše již od 11 290 Kč! Kuba je nestárnoucí kráska, která vás chytne za srdce.

Reklama

Objevte kouzlo charismatické Havany a nechejte se unášet rytmem samby. Dejte si sklenku toho nejlepšího světového rumu a zhřešte nějakým tím doutníkem. Nebo dáte přednost krásným bílým plážím Varadera, po kterých se chodí jako po peřince? Tak či onak, s touhle nabídkou nemůžete šlápnout vedle.

Jedná se o omezenou akci, takže na nic nečekejte a rezervujte letenky, dokud jsou. Let operuje letecká společnost Air Canada s dvěma přestupy.

Velmi omezená nabídka!

Informace o zavazadle: cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg

Vídeň – Varadero – Vídeň
za 11 290 Kč

Termíny: leden až březen 2018

Pláž s palmami

Nejkrásnější pláž Kuby na osm písmen? Bezpohyby Varadero. Rozprostírá se na 16 km a mezi její největší lákadla patří kombinace jemného písku, čistého karibského moře a hřejivého slunce. Skvělá volba pro fanoušky šnorchlování, potápění i vodních sportů.

Pláž se slunečníky

Vídeň – Havana – Vídeň
za 10 990 Kč

Termíny: leden až březen

Kubánská vlajka v ulicích Havany

Vídeň – Havana – Vídeň
za 11 990 Kč

Termíny: listopad až prosinec

 

Ulice Havany

Kuba je domovem mnohých slavných rumů, jejichž kvalitu zná celý svět. Jejich vůní a chutí se nechal zlákat i slavný milovník rumu Ernest Hemingway, který měl ve zvyku rum pít v drinku daiquiri nebo jen tak čistý. Kvalitní tmavý mok, který zraje v dubových sudech, zanechá v každém člověku nezapomenutelnou atmosféru místních večerů.

Pevnost v Havaně

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru