Connect with us
Irsko

Koronavirus

Irsko zrušilo téměř všechna covidová opatření. Má vysokou proočkovanost 3. dávkou

Irsko zrušilo téměř všechna covidová opatření. Má vysokou proočkovanost 3. dávkou

Irsko v sobotu 22. ledna 2022 zrušilo téměř všechna dosavadní covidová opatření. Výrazný nárůst počtu infikovaných se totiž neprojevil zvýšením počtu pacientů vyžadujících intenzivní nemocniční péči.

Reklama

Opět se budou moci plně otevřít hospody, restaurace a diskotéky a jejich návštěvníci už nebudou muset prokazovat své očkování nebo dodržovat rozestupy, informuje Guardian.

Irsko mělo ještě minulý týden druhou nejvyšší incidenci COVID-19 v Evropě, ale rovněž patří mezi země s nejrychlejším očkováním posilujícími dávkami. Počet vážně nemocných se tak podařilo udržet výrazně pod úrovní předchozího vrcholu.

Akční letenky do Irska

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru