Connect with us

Letenky

Aloha! Honolulu z Vídně v TOP sezóně za 19790 Kč

Aloha! Honolulu z Vídně v TOP sezóně za 19790 Kč

Havaj, to je synonymum k perfektnímu relaxu. Díky akčním letenkám od leteckých společností SAS Scandinavian Airlines, Austrian Airlines a United Airlines se na Havajské ostrovy, konkrétně do Honolulu, dostanete z Vídně za 19 790 Kč. Tyto letenky přitom běžně pořídíte kolem 25 000 Kč. Letenka nabízí výborný poměr cena/kvalita. Po cestě vás čekají dva krátké přestupy (žádné dlouhé čekání na letištích) a cena zahrnuje i odbavené zavazadlo do 23 kg. Aby toho nebylo málo, v nabídce je spousta termínů na hlavní sezónu.

Honolulu za 19 790 Kč

✈ odlet z Vídně 🛄 23kg zavazadlo 📅 listopad – květen

Vídeň 2 přestupy Honolulu 2 přestupy Vídeň
Kodaň, San Francisco San Francisco, Kodaň
19790 Rezervuj
Havajské ostrovy

Co na Havaji?

Havajské ostrovy jsou skutečným rájem na zemi se vším, co k němu patří. Najdete tu krásné pláže s vlnami, za kterými cestují surfaři z celého světa, pralesy, ve kterých utečete od shonu moderních metropolí i majestátní aktivní sopky, v jejichž blízkosti vám zaručeně stoupne adrenalin v žilách. Pokud chcete zažít nejlepší surfování v životě, přečtěte si průvodce Havajskými ostrovy od cestovatele Karla.

Víza na Havajské Ostrovy

Protože jsou Havajské Ostrovy součástí USA, ani tady nejsou víza potřeba. Bez čeho se ale neobejdete je elektronická registrace ESTA, kterou můžete provést sami na oficiální stránkách za poplatek 14 dolarů. Potvrzení přijde zpravidla do 3 dní a platí dva roky, takže registraci můžete využít i na další cesty do USA.

U některých míst na Havaji budete mít pocit, jako byste se ocitli na jiné planetě.

Ubytování

Ubytování na Havaji nepatří mezi ty nejlevnější, pokud si dáte ale námahu, najdete i velice výhodné nabídky. Podívejte se na nabídku hotelů v Honolulu.

Klikněte pro komentář
Nahoru