Connect with us

Letenky

Hoď se do gala! Galapágy z Mnichova za 19 390 Kč

Tahle letenka, to je ztělesněný National Geographic říznutý Jurským parkem! Řeč je o Galapágách. Jedno z nejrozmanitějších souostroví na celém světě, které proslavil hlavně Charles Darwin, můžeš navštívit i ty. Letenky na Galapágy nikdy nepatřily mezi ty nejlevnější, přece jenom letíš pořádný kus cesty. Věz ale, že peníze i čas, který do nich investuješ, se ti mnohonásobně vrátí zpět ve formě těch nejkrásnějších fotografií a hlavně nezapomenutelných zážitků.

Reklama

Na místo se nyní můžeš vydat za akční cenu z blízkého Mnichova. Letecká společnost Avianca má chytré a krátké přestupy, navíc v ceně máš i 2 zavazadla, každé o hmotnosti 23 kg a vybírat můžeš z mnoha termínů od listopadu 2018 až do května 2019.

Galapágy za 19 390 Kč

✈ z Mnichova

???? 2x23kg zavazadlo

???? listopad 2018 – květen 2019

HNED LETÍM

Dvacítka galapážských ostrovů leží přímo na rovníku, asi tisíc kilometrů od jihoamerického kontinentu. Pěkná dálka co? Jen čtyři ostrovy jsou obývané a nabízejí tak skromné zázemí pro dobrodruhy, kteří se mezi těmito čtyřmi ostrovy mohou přesouvat rychlými čluny. Kotvit budeš v chráněných zátokách, šnorchlovat si vyzkoušíš s mantami a tučňáky, vyfotíš si leguány, tereje modronohého nebo želvy sloní.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru