Connect with us
Paříž

Koronavirus

Francie bez testu, očkování a karantény. Země zrušila omezení pro příjezdy ze zahraničí

Francie bez testu, očkování a karantény. Země zrušila omezení pro příjezdy ze zahraničí

Francie zrušila omezení pro příjezdy ze zahraničí. Už nevyžaduje, aby se lidé při vstupu do země prokazovali potvrzením o očkování proti covidu či negativním testem. Informuje o tom tisková agentura TASR.

Reklama

Francie je již několikátou zemí, kam můžeme cestovat bez testu, očkování a karantény. Byla také poslední zemí v Evropě, která udržovala striktní opatření – test, očkování či potvrzení o překonání covidu byly dosud při vstupu povinné.

Před cestou do zámoří doporučujeme seznámit se s podmínkami vstupu a pohybu v regionech prostřednictvím webových stránek jednotlivých prefektur, které mohou v případě zhoršení lokální epidemiologické situace sanitární opatření zpřísnit.

Mohlo by tě zajímat

Akční letenky do Francie

Přímořské město Nic ve Francii

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru