Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Dovolená na ostrově Korfu s polopenzí od 9 190 Kč

POBYT DNE: Dovolená na ostrově Korfu s polopenzí od 9 190 Kč

Korfu je jeden z nejkrásnějších ostrovů Jónského moře a sedmý největší řecký ostrov. Díky bujné zelené vegetaci si vysloužil přezdívku – smaragdový ostrov. Ta na řeckých ostrovech není běžná a zde pokrývá velkou část území. Dovolená se nese ve znamení krásných pláží, fotogenických zátok, romantických taveren či výletů po klikatých horských silnicích. Podle legend se zde také vylodil Odysseus a ostrov navštěvovala i císařovna Sisi, která si na ostrově nechala postavit vlastní zámek. Nejteplejší období je od konce května do začátku září, kdy průměrné teploty dosahují až 30 °C. V kombinaci s azurovou oblohou je to recept na super letní dovolenou.

Reklama

Během pobytu se můžeš těšit na stravování formou polopenze, prostorný bazén s lehátky a necelých 300 m vzdálenou pláž.

 • KAM? Alkionis***, Korfu, Řecko
 • KDY? Květen – září 2023
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 3* hotelu, stravování formou polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3 z 5 (tripadvisor)
Korfu termíny

Korfu Alkionis bazén

Korfu Hotel Alkionis okolí

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru