Connect with us
Letadlo Emirates

Koronavirus

Emirates vracejí do Airbusů A380 sprchy i bar

Emirates vracejí do Airbusů A380 sprchy i bar

Po měsících uzemnění Emirates opět představuje některé z oblíbených prvků Airbusu A380. Mezi vybavení první třídy, které se vrací na palubu, patří sprchy i bar v byznys třídě.

Reklama

Když se po měsících zastavení letů začaly aerolinky opět pomalu vzpamatovávat, na svých prvních letech musely vybavení paluby přizpůsobit hygienickým a bezpečnostním opatřením. Od 15. října se však do první třídy letecké společnosti Emirates na palubu Airbusů A380 vracejí dvě koupelny.

Kromě luxusní koupelny v letadle obnovují aerolinky lounge. Bar a společenský prostor se nacházejí za kabinou byznys třídy. Přece však budou kvůli bezpečnosti zaměstnanců i pasažérů u baru platit jiná pravidla. Počet pasažérů v lounge a u baru bude přísně omezen.

Kromě znovuotevření sprch a baru v Airbusu spouštějí Emirates některé další prvky ve všech letadlech. Pasažéři budou ke svým sedadlům opět doprovázeni a společenský prostor v přední části kabiny bude znovu přístupný. Vrací se i drink a oříšky před jídlem a kompletní nápojový lístek v první třídě.

Emirates v září oznámily, že od října chtějí provozovat lety do téměř 100 destinací.

Zdroj: Simple Flying

Tento článek si můžete přečíst i uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se automaticky aktualizuje. Budete tak mít čerstvé, žhavé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru