Connect with us

Dovolené

FIRST MOMENT: Ischie se vrací! Pobyty už od 8 290 Kč!

FIRST MOMENT: Ischie se vrací! Pobyty už od 8 290 Kč!

Obnovujeme nabídku nejprodávanějších pobytů na Ischii – nádherném sopečném ostrově ležícím v Neapolském zálivu, zhruba 30 km od italského pobřeží. Získá si vás středomořským podnebím, celoročně zelenou bujnou vegetací, místními léčivými termálními prameny, průzračným mořem a v neposlední řadě i ochotou a přátelstvím místních lidí. Ať už patříte mezi naše stálé klienty, nebo o tomto ostrovním ráji teprve uvažujete, připravili jsme pro vás seznam hotelů, ve kterých se budete moct cítit jako doma! Můžete se tešit nejen na útulné rodinné hotely a opravdu chutnou domácí stravu, ale taky na naše milé delegátky, které vám pomohou v každé situaci.

Reklama

A tady máš naše články o Ischii pro inspiraci:

Villa Rita

Pokud toužíte po soukromí a klidné atmosféře, rodinný hotel Villa Rita je pro vás tou správnou volbou. Jeho poloha je jako vytržená z romantického filmu – najdete ho na skalnatém výběžku nad zálivem Scanella. Užijete si tam nejen dechberoucí výhledy na moře, ale i kyčovitě krásné západy slunce.

Hotel Villa Rita na Ischii.

Aragonese

Příjemný rodinný hotel nacházející se v obci Ischia Ponte dělí od historického centra jen pár minut chůze a od nejbližší písčité pláže zhruba 600 metrů. Všechny pokoje prošly rekonstrukcí a mají výhled na bazén nebo panoramatický na krajinu. Loni byl tento hotel BEST SELLEREM a my naprosto chápeme proč!

Blu San Leon

Příjemný rodinný hotel se nachází na skalnatém výběžku přímo nad zálivem Scanella. Hostům je k dispozici vnitří i venkovní bazén, sluneční terasa s posezením a hotelový bar. Na nejbližší písečnou pláž Citara a k oblíbeným Poseidonovým zahradám, vás v hlavní sezóně zaveze hotelový minibus. Celý hotel je obklopený zelení a je vhodný jak pro ty, kteří hledají klid, ale i aktivní dovolenou.

Mareco

Hotel Mareco je malý rodinný hotel, který má hned dvě významné přednosti. První z nich je jednoznačně lokalita. Nachází se jen 200 metrů od písečné pláže Chiaia, 350 metrů od pláže San Francesco a příjemnou promenádou se dostanete do městečka Forio za pouhých pár minut. Druhou je pak vybavení hotelu, který kromě jiného disponuje vnitřním i venkovním minerálním bazénem s kaskádami a hydromasáží.

Albatros

V hotelu si zamilujete středomořský šarm a polohu jen pár minut od pláže Cava Dell’Isola. Pokud zatoužíte po romantické procházce, jistě oceníte blízkost zálivu Baia di Citara a slavných Zahrad Poseidona. A co teprve ta rána s mořským vánkem! Všechny pokoje mají balkón nebo terasu s výhledem na moře.

Bazén hotelu Albatros.

Capizzo

Malý svěží hotel, který je v naší nabídce letos novinkou, disponuje příjemným designem v pastelových barvách, rozkvetlou zahradou kolem bazénu a nádherným výhledem na moře. Na písečnou pláž Cava Dell’Isola je to jen pár minut pěšky a hned u hotelu je autobusová zastávka, kdybyste se rozhodli, že chcete ostrov poznat na vlastní pěst.

Mediterraneo

Hotel pro náročné. Využívat tu můžete až dva venkovní bazény, jeden krytý termální bazén a vodoléčebný Kneippův bazén. Nesmí chybět ani SPA centrum, soukromá zahrada s raritními exempláři tropických rostlin, hudební večery a bezplatné svozy na pláž Citara. Do centra města Forio se navíc pěšky dostanete za zhruba 15 minut, takže pokud už budete vším tím relaxem zahlceni, zábava i historie je rychle na dosah.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Cestování je láska, to Lenka ví už dlouho. Hlavu jí zamotalo Slovinsko, Japonsko, Austrálie, Jihovýchodní Asie, ale i Spojené státy americké, které procestovala křížem krážem. Při první příležitosti v práci žadoní o další dovolenou, protože s oblibou tvrdí, že cestování lidem otevírá oči. A není nic krásnějšího než objevovat, že existuje i svět mimo naši komfortní zónu.

Nahoru