Connect with us
Dovolená v Beskydech

Dovolené

PECKA DNE: Prodloužený wellnes víkend v Beskydech od 1 690 Kč

PECKA DNE: Prodloužený wellnes víkend v Beskydech od 1 690 Kč

Pokud byste rádi dýchali čerstvý horský vzduch, nebo si prostě jen užili idylku bez dlouhé cesty, vyzkoušejte krásné Moravskoslezské Beskydy. Jsou porostlé lesy a plné skvělých příležitostí k podniknutí nějakého toho výletu, jako například k Bučacím vodopádům blízko Ostravice. Zrovna tam totiž můžete bydlet v kvalitním 4* hotelu se snídaní. Po túrách nebo běžkaření si odpočinete v hotelovém wellness, nebo se můžete odebrat na zdejší golfové hřiště, které je přímo v areálu hotelu.

Reklama
 • KAM? Green Inn Hotel****, Ostravice, Česká republika
 • KDY? Červen – říjen 2021
 • CO JE V CENĚ? Ubytování ve 4* hotelu v krásném prostředí Beskyd, bohatá snídaně, vstup do hotelového wellness centra, parkování
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
 • RECENZE: Green Inn Hotel – Ráj (nejen) golfistů ukrytý v Beskydech
Termíny dovolené s golfem v Green Inn Beskydy
Green Inn Hotel Ostravice****
Green Inn Hotel Ostravice****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru