Connect with us
Eva Air

Novinky

Přímé lety z Vídně do Bangkoku jsou zpět! EVA Air spustí oblíbenou linku v březnu 2022

Přímé lety z Vídně do Bangkoku jsou zpět! EVA Air spustí oblíbenou linku v březnu 2022

Skvělá zpráva! Tchajwanská letecká společnost EVA Air od 30. března 2022 obnoví provoz pravidelných letů do Bangkoku a Tchaj-peje. Létat se bude ve frekvenci až 4krát týdně – vždy v úterý, středu, pátek a neděli.

Reklama

Letový řád na lince Vídeň – Bangkok – Tchaj-pej – Vídeň bude vypadat následovně:

Eva Air

EVA Air létají do Vídně již 30 let

Jedenáctého listopadu 1991 ve Vídni poprvé přistál Boeing 767 společnosti EVA Air. Tchajwanská letecká společnost od toho momentu létá na lince Tchaj-pej – Vídeň nepřetržitě již 30 let. Nyní EVA Air provozuje jednu z nejdelších leteckých linek z Vídně i nadále na křídlech moderního Boeingu 787 Dreamliner, avšak od vypuknutí pandemie ji zatím využívala zejména pro nákladní přepravu.

Eva Air

Vídeň byla v 90. letech minulého století první dálkovou destinací EVA Air a prvním evropským spojením, díky čemuž se EVA Air stala na 30 let důležitým partnerem vídeňského letiště. Během krize COVID-19 uskutečnila EVA Air četné nákladní lety do Vídně a do Rakouska přepravila mimo jiné i důležité dodávky s potřebnou lékařskou pomocí.

Před pandemií koronaviru fungovalo na lince Tchaj-pej Vídeň až 13 týdenních letů. EVA Air se mezi Čechy proslavila zejména díky rychlým spojením s destinacemi jako Filipíny, Bangkok či Bali.

Aktuálně je nejdelší linkou z Vídně spojení do Cancúnu.

Akční letenky Austrian Airlines

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru