Connect with us
letadlo společnosti eva air

Asie

BANGKOK s EVA AIR! Leť komfortně Dreamlinerem přímo z Vídně od 15 290 Kč

BANGKOK s EVA AIR! Leť komfortně Dreamlinerem přímo z Vídně od 15 290 Kč

EVA AIR je na českém trhu již několik let. Tchajwanská letecká společnost je miláčkem českých cestujících, kteří si ji při cestách do Asie nevybírají jen pro její špičkový servis, ale i pro tradici. Známe spoustu cestovatelů, kteří tvrdí, že když jednou letíte s EVA AIR, už vždy letíte s EVA AIR. Využijte aktuální akci a leťte z Vídně do Bangkoku na palubě obrovského a bezpečného Boeingu 787-10 Dreamliner s nejlepší posádkou, jakou jste kdy ve vzduchu potkali. To vše v kombinaci s 5* servisem již od 15 290 Kč včetně poplatků. Poměr ceny a kvality je u EVA AIR jeden z nejlepších ze všech leteckých společností.

Reklama
Eva Air

Jedna z TOP alternativ cestování do Thajska je zpět

Tchajwanská letecká společnost EVA AIR 9. dubna 2022 obnovila provoz komerčních letů do Asie. Společnost začala létat do Bangkoku pravidelně 3krát týdně v září 2022.

V současné době jsou jen u Pelikána k dispozici akční letenky za 15 290 Kč. Exkluzivní cenu získáš, když ve speciálním kalendáři (s tagem “min. 2 cestující”) provedeš rezervaci dvou a více osob. Kalendář zobrazuje cenu za dvě osoby.

Přidáváme rovněž varianty i pro sólo cestovatele. Všechny letenky zahrnují prvotřídní servis a velké 2x23kg odbavené zavazadlo.

Akční Bangkok s EVA AIR

EVA AIR jsou luxusní aerolinky, přesto jsou letenky výhodné

Prestižní konzultační společnost SKYTRAX zařadila EVA AIR do klubu 5* leteckých společností již v roce 2016. Aerolinky, které chtějí patřit do klubu nejlepších, musí cestujícím poskytnout excelentní servis ve všech komfortních třídách. S EVA AIR jsme letěli v ekonomické, prémiové vyšší ekonomické i byznys třídě a level komfortu i přístup posádky k cestujícím byl jeden z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší, jaký jsme kdy na palubě letadla zažili, a to bez ohledu na to, ve které třídě byla letenka rezervována.

Eva Air

Eva Air

Eva Air

Virtuální prohlídka letadla Boeing 787 Dreamliner od EVA AIR:

Třetí nejoblíbenější a nejbezpečnější aerolinky na světě

Hned poté, co EVA AIR získala status 5* letecké společnosti, konzultační společnost SKYTRAX jí udělila i titul třetí nejvíce milovaná aerolinka na světě, který si udržela i během pandemie.

Titul „nejbezpečnější aerolinka“ sice může znít zvláštně, ale světoví bezpečnostní analytici našli způsob, jak bezpečnost konkrétní letecké společnosti vyhodnocovat. EVA AIR za svou existenci neztratila žádné letadlo a neměla smrtelnou nehodu. Proč je třetí nejbezpečnější leteckou společností na světě? Předběhly ji australské aerolinky Qantas a hongkongské Cathay Pacific, protože začaly létat dřív – jak dlouho společnost existuje, je jeden z faktorů při vyhodnocování.

Eva Air

Royal Laurel – úžasná byznys třída

Kvalita aerolinek se odráží zejména na servisu. Luxusní zážitek začíná ve futuristickém salonku v Tchaj-peji s drinky, širokou nabídkou jídel i sprchou, abyste na dlouhý let nastoupili svěží. Letušky při nástupu do letadla znají vaše jméno a doprovázejí vás k sedadlu, které připomíná spíše kajutu než jakékoli křeslo. Servis se skládá z pěti až sedmi chodů (předkrm, salát, polévka, hlavní jídlo, dezert, zmrzlina). Když vám během letu vyhládne, v kuchyni vám do pár minut připraví pochoutky přesně podle vašeho gusta.

Eva Air

Eva Air

Na nočních letech EVA AIR rozdává kvalitní pyžamo od tchajwanských návrhářů a samozřejmostí je rovněž luxusní komfortní balíček. Kromě toho podává ještě jedno jídlo před příletem a objednat si můžete také exkluzivní jídla, která nenajdete na menu na palubě letadla, pouze online do 48 hodin před plánovaným odletem. EVA AIR podle nás nabízí také nejlepší šampaňské v byznys třídě.

Eva Air

Eva Air

Eva Air

Z Vídně do Asie již více než 30 let

Vídeň byla v 90. letech minulého století první dálkovou destinací EVA AIR a prvním evropským spojením, díky čemuž se společnost stala na 30 let důležitým partnerem vídeňského letiště. Během krize COVID-19 EVA AIR uskutečnily četné nákladní lety do Vídně a mimo jiné do Rakouska dopravily důležité dodávky s naléhavě potřebnou lékařskou pomocí.

Eva Air

Před pandemií koronaviru fungovalo až 13 týdenních spojení na lince Tchaj-pej Vídeň. EVA AIR se mezi Čechy proslavily zejména díky rychlým spojením s destinacemi jako Filipíny, Bangkok či Bali.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Prozkoumej jarní Maltu s letenkami z Prahy! Poslední místa máš od 3 290 Kč https://t.co/dGbtwNEaCf1 dnem dozadu
UŽ JEN DNES: Výprodej letenek do exotiky s Etihad od 12 790 Kč (Maledivy, Srí Lanka a další) https://t.co/mcpadgvpcT2 dny dozadu
Vydej se z Vídně do Benátek. Spousta termínů na jaro od 959 Kč https://t.co/mHdhfwNJwj2 dny dozadu
Slunné Korfu. Zpáteční letenky na duben od 1 060 Kč https://t.co/FxSVZGuWOV2 dny dozadu
Jarní výlet do Itálie od 1 280 Kč? Leť z Prahy do Rimini https://t.co/7Lpvm2Ii6q2 dny dozadu
AKČNÍ LETENKY: Zadar, Řím, Korfu a další od 705 Kč https://t.co/vcgOxhAr2T2 dny dozadu
Saúdská Arábie rozjíždí 10 megaprojektů. V zemi má být nová nejvyšší budova světa https://t.co/DALa21VXkF #novinky2 dny dozadu
Saúdská Arábie rozjíždí 10 megaprojektů. V zemi má být nová nejvyšší budova světa https://t.co/DALa21Wvad #novinky2 dny dozadu
10 důvodů, proč navštívit italské Lago di Garda https://t.co/0vJaQKLkB02 dny dozadu
Dubrovník nebo Split? Přímé lety z Prahy s Croatian Airlines od 3 790 Kč https://t.co/ApzhsTjrxX2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru