Connect with us

Afrika

Emirates nabízejí pasažérům možnost zaplatit si za to, aby si k nim nikdo nepřisedl

Emirates nabízejí pasažérům možnost zaplatit si za to, aby si k nim nikdo nepřisedl

Aerolinky Emirates nabízejí nový produkt v ekonomické třídě. Pasažéři si mohou zaplatit za blokování volného vedlejšího sedadla. Cena začíná na 45 eurech.

Reklama

Pasažéři si prakticky mohou rezervovat celou řadu se třemi sedadly, přičemž cena se pohybuje od 45 eur až po 137 eur. Tuto službu si zákazníci nemohou zakoupit online, dostupná bude u check-in pultíku.

Economy class Emirates

Rezervace prázdných sedadel není úplnou novinkou. Tuto službu nabízely už například i Air New Zealand. Právě tento způsob začaly aerolinky během pandemie více využívat . Zajistí jim totiž prodej prázdných sedadel a zároveň poskytnou pasažérům pocit bezpečí. K leteckým společnostem s touto službou se přidaly i Kenya Airways, uvádí Simple Flying.

Akční letenky Emirates

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru