Connect with us
Svatba Emirates, Airbus A380

Koronavirus

Nová služba Emirates: Originální svatby na palubě Airbusu A380

Nová služba Emirates: Originální svatby na palubě Airbusu A380

Letecká společnost Emirates spustila novou službu – svatby přímo na palubě. Svou lásku mohou páry zpečetit na křídlech Airbusu A380.

Reklama

Luxusní servis na palubě aerolinií Emirates je dokonalou mini svatební hostinou. Novomanželé si mohou v první třídě užít recepci v podobě opravdu prvotřídního gastronomického zážitku.

Posádka společnosti Emirates letadlo předem patřičně vyzdobí, zájemci o v skutku netradiční svatbu si mohou vybrat, jakou barevnou kombinaci preferují. Sprchová kabina slouží na převlečení pro nevěstu i ženicha. Po obřadu dostanou přípitek grátis a pasažéři, kteří se chtějí k novomanželům přidat, dostanou na pohár šampaňského 50%í slevu.

Svatbu v letadle mohou novomanželé rovnou spojit líbánkami, stačí si připlatit a Emirates je dopraví na Maledivy, Seychely nebo do Dubaje.

Toto vše by mohla být pravda – jenže je apríííííl ???? Společnost Emirates zprávu o svatbách na palubě jejich letadel zveřejnila v předstihu – 31. března, vypadá to ovšem, že jde o aprílový žertík. A nám to vůbec nevadí, smát se třeba a hodně!

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru