Connect with us
Letadlo Emirates

Koronavirus

Dobré zprávy z Vídně: Emirates přidávají lety do Dubaje, od března jich bude šest týdně

Dobré zprávy z Vídně: Emirates přidávají lety do Dubaje, od března jich bude šest týdně

Dubajské aerolinky Emirates pocítily zvýšený zájem o linku Vídeň – Dubaj a od 3. března navýší počet pravidelných leteckých spojení. Nově bude možné se dostat z Vídně do Dubaje šestkrát týdně. Aerolinie zařadily do nabídky i lety na středu, dosud byly v nabídce spojení během pondělí, čtvrtka, pátku, soboty a neděle.

Reklama

Informaci o novince potvrdil Martin Gross, provozní ředitel Emirates Austria.

Dubajské aerolinky používají na lince z Vídně do Dubaje i nový Boeing 777-300ER.

Pojištění Emirates platí do 31. března 2021

Emirates jako první letecká společnost na světě nabídla již v červenci minulého roku všem svým cestujícím pojištění pro případ COVID-19, a to zcela zdarma. Aerolinky koncem roku přidaly další pojištění na všechny rezervace od 1. prosince. Pokrývá mnohem více rizik a ke klientovi je ještě štědřejší.

Pojištění mělo původně platit pouze na letenky objednané do 31. ledna 2021, Emirates se ale rozhodly garanci pro velký zájem prodloužit na objednávky do 31. března 2021. Pojištění není nutné vyřizovat, pojistnou smlouvou je samotná letenka a platí i na letenky zakoupené přes Pelikán.

Dostupné akční letenky Emirates

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru