Connect with us

Eiffelovka bude brzy opět otevřena

Ani Eiffelovka nebyla výjimkou při “uspávání” celého světa z bezpečnostních důvodů po vypuknutí globální pandemie. Nyní se ale mnohé země postupně probouzejí a s nimi i neodmyslitelné historické a kulturní památky. Slavná železná lady v Paříži bude opět otevřena od 25. června.

Reklama

Na webové stránce Eiffelovy věže jsou zveřejněna opatření, která budou muset návštěvníci dodržovat. Patří mezi ně například povinné nošení roušky pro všechny návštěvníky od 11 let, zpočátku bude věž přístupná pouze po schodech, na každém patře může být jen omezený počet lidí ve stejném čase, na konstrukci budou značení, které zajistí social distancing a Eiffelova věž bude pravidelně dezinfikována.

Zdroj informací: sortiraparis.com

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru