Connect with us
Dubaj dovolená

Dovolené

TOP 7 hotelů pro rodinnou dovolenou v Dubaji

TOP 7 hotelů pro rodinnou dovolenou v Dubaji

Dubaj je destinací luxusu a neomezených možností, a právě proto si zde každý typ cestovatele přijde na své. Nenech se odradit ani od rodinné dovolené, protože Dubaj zajistí nezapomenutelné zážitky celé rodině i s dětmi. Přesvědčí tě o tom rovněž nabídky peckovních hotelů, které jsme pro tebe vybrali.

Reklama

4* Riu Dubai

Hosté mají k dispozici čtyři restaurace s mezinárodní kuchyní včetně asijské, libanonské a italské. V hotelu najdou také několik barů – sportovní, lounge či bary u bazénů. Součástí jsou také tři bazény, sauna, vířivka a fitness centrum. V hotelu je k dispozici i RiuArt ateliér a vodní park Splash Water World. Na nejmenší čekají dětské bazény se skluzavkami, dětská hřiště nebo klub s animačními programy.

Dubaj hotel Riu Dubai

Riu Dubai pláž

Dubaj Riu Dubai

4* Centara Mirage Beach Resort

Tento hotel nacházející se na ostrově Deira je dokonalým útočištěm pro celou rodinu. Nabízí maximální komfort v prostorných pokojích s vynikajícím vybavením a výhledem na město nebo moře. Společně se dvěma plážovými bazény a tobogány se v resortu nachází i tři dětské kluby, dětské lázně, venkovní hřiště, plně vybavené fitness centrum, široká nabídka vodních sportů a salonek vhodný pro rodiny. Hotel se nachází přímo na písečné pláži a disponuje střešním lounge barem.

Dubaj Centara Mirage Beach Resort

Skluzavky v Centara Mirage Beach Resort

Dubaj Centara Mirage Beach Resort

5* Sofitel The Palm

Luxusní plážový hotel se nachází na známém legendárním umělém ostrově Palm Jumeirah a jen přibližně deset minut jízdy od přístavu Dubai Marina. Hotel má k dispozici deset restaurací a barů – mezi nimi například steakhouse, japonskou kuchyni, čínskou či mezinárodní kuchyni, kavárny a club lounge. Čeká zde na tebe také luxusní wellness centrum s bazénem a mořskou vodou či saunou. K dispozici je také fitness centrum, privátní pláž se servisem a také tři bazény s tobogány a vodopády.

Sofitel Dubai The Palm

Sofitel Dubai The Palm

Sofitel Dubai The Palm

5* Fairmont The Palm

Pětihvězdičkový hotel nacházející se na legendárním ostrově Palm Jumeirah. Hosté mají k dispozici několik restaurací a barů – například s brazilskou či mezinárodní kuchyní, a také vlastní kavárnu a cukrárnu. Dokonalý relax slibuje wellness centrum a zacvičit si můžeš v moderním fitness centru. Uprostřed exotických zahrad najdou hosté komplex bazénů včetně dětského a na pláži jsou k dispozici volejbalová hřiště či centrum vodních sportů. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi.

Dubaj dovolená

Fairmont The Palm*****

Dubaj - Hotel Fairmont The Palm*****

5* Atlantis The Palm

Ikona ostrova Palm Jumeirah – Atlantis The Palm si vzal za téma bájnou Atlantidu, kterou přetavil do vnitřního i vnějšího obrazu hotelu. Luxusní stavba hostům poskytuje soukromou pláž, komplex bazénů a také samostatnou zónu pro dospělé s vlastním bazénem a vyhrazenou pláží. V hotelu se nachází až 17 restaurací, z toho hned několik vedou šéfkuchaři ocenění michelinskou hvězdou – nachází se tak mezi nimi i nejlepší steakhouse v Dubaji či evropská kuchyně vedená Gordonem Ramseym. V hotelu najdeš i pět barů, fitness centrum, centrum vodních sportů či tenisové kurty. Nechybí wellness centrum, nákupní pasáž, salon krásy či potápěčské centrum s nabídkou kurzů. K hotelu ještě patří delfinárium, akvárium The Lost Chambers či největší aquapark na Blízkém východě. Pro děti i teenagery jsou připraveny dětské kluby.

Atlantis the Palm

Hotel Dubaj - 5*Atlantis – The Palm

Dubaj Atlantis The Palm

5* Madinat Jumeirah Resort

Jumeirah Mina A’Salam, srdce resortu Madinat Jumeirah bylo kompletně zrekonstruováno v roce 2015. Nachází se přímo na soukromé pláži Madinat Jumeirah. Hotel má vlastní fitness centrum, dětský klub, směnárnu, restauraci, aquapark a venkovní bazén. Jeho prostorné pokoje mají soukromý balkon s výhledem na moře. V hotelu najdeš více než 50 restaurací s různými typy kuchyní. V komplexu se nachází také golf, dětský klub Sindibad, divadlo Madinat, lázně Talise a vodní sporty. Všichni hosté mohou využít bezplatný vstup do aquaparku Wild Wadi Waterpark. Věž Burj Al Arab je vzdálena 707 metrů. Ubytování poskytuje také bezplatnou kyvadlovou dopravu do vodního parku Wild Wadi, do Madinat Jumeirah a hotelu Jumeirah Beach.

Dubaj Madinat Jumeirah Resort

Dubaj Madinat Jumeirah Resort vodní park

Madinat Jumeirah Resort pláž

5* The Ritz-Carlton

Přepych a luxus i pro tu nejnáročnější klientelu. Pětihvězdičkový The Ritz-Carlton je plážovým hotelem s výbornou polohou přímo na pláži Jumeirah. Hosté mají k dispozici svoji vlastní pláž a až 6 bazénů zasazených v parkových zahradách. Narazíš tady také na 5 restaurací, mezi nimi jednu z nejlepších jihoasijských kuchyní v Dubaji či restauraci v tradičních beduínských přístřešcích na zahradě. Hosté mají k dispozici rovněž salon krásy a obchody se suvenýry. Najdou zde i tenisové kurty, moderní fitness a wellness centrum. Nejmenší rekreanty pak potěší dětský klub.

The Ritz-Carlton

The Ritz-Carlton

The Ritz-Carlton

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru