Connect with us
Fidži

Letenky

Dubaj, Hongkong a Fidži jednou cestou od 42 990 Kč! Chyť multicity letenky s Emirates

Dubaj, Hongkong a Fidži jednou cestou od 42 990 Kč! Chyť multicity letenky s Emirates

Chceš zažít něco unikátního a odškrtnout si ze svého cestovatelského seznamu hned několik destinací naráz? Máme pro tebe chuťovku v podobě našlapaných multicity letenek, s nimiž navštívíš megalomanskou Dubaj, kombinaci nemožného v Hongkongu i dokonalý ráj na Fiždi, a to od peckovních 42 990 Kč. V ceně máš navíc odbavené zavazadlo a protože poletíš s aerolinkami Emirates, na palubě tě čeká špičkový servis, zábava a chutné jídlo.

Reklama

Multicity letenky na Fidži

V rámci těchto konkrétních letenek strávíš tři dny v Dubaji, tři a půl dne v Hongkongu a libovolný počet dní na Fidži. Pokud bys chtěl/a délku zastávek v destinacích upravit, napiš nám na letenky@pelikan.cz a my ti s radostí připravíme multicity letenku přesně podle tvých požadavků.

 • Odkud? Z Vídně nebo Prahy
 • S kým? Kombinace leteckých společností Emirates (cesta přes Dubaj do Hongkongu) a Fiji Airways (z Hongkonku na Fidži)
 • Kdy? Září – červen 2024
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo a 25kg odbavené zavazadlo
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Jak bude tvá cesta s multicity letenkou vypadat?

Nejdříve 3 dny v Dubaji

Dubaj, město fascinujících zázraků, tě uchvátí svými ikonickými architektonickými skvosty, jako třeba Burj Khalifa či Palm Jumeirah. Arabská poušť láká na rozlehlé duny, romantické západy slunce a jeep safari. Součástí bohatého kulturního dědictví jsou tradiční tržiště s pepřem, zlatem a řemeslnými výrobky. Ať už hledáš luxusní únik, vzrušující dobrodružství, kulturu nebo unikátní atmosféru, Dubaj je destinací, která tě nezklame.

Dubaj

Potom 3 a půl dne v Hong Kongu

Hongkong, podmanivá metropole, plynule spojuje východní a západní vlivy, pyšní se ikonickým panoramatem i rušnými pouličními trhy. Z Victoria Peak můžeš pozorovat mrakodrapy splývající s lesknoucími se vodami Victoria Harbour. Místo zve také na kulinářské zázraky, od delikátního dim sum až po vzrušující street food v různých podobách. Umění si zde žije svým životem, navštiv galerie, divadla či festivaly předvádějící kreativního ducha Hongkongu.

Hongkong

A na závěr Fidži na tolik dní, kolik chceš

Z Fidži budeš odlétat zpět domů, takže to, jak dlouho tady zůstaneš, je jen na tobě. Ostrov je tropickým rájem známým svými nedotčenými plážemi, tyrkysovou vodou a vřelou pohostinností. Návštěvníky láká na svoji přírodní nádheru. S břehy lemovanými palmami, křišťálově čistými lagunami a úchvatnými výhledy nabízí opravdu idylický únik.

Fidži

Samostatnou kapitolou je místní podmořský svět a korálové útesy, které můžeš objevit během šnorchlování nebo potápění. Poznej také něco z fidžijské kultury prostřednictvím tradičních obřadů či podmanivých tanečních vystoupení. Pochutnej si na čerstvém tropickém ovoci, lahodných mořských plodech a autentické ostrovní kuchyni.

Fidži

Proč letět s Emirates?

Kromě špičkového servisu nabízí Emirates jeden z nejlepších zábavních systémů vůbec. V ceně máš 25kg podpalubní zavazadlo a výhodou jsou také dobré odletové časy či rychlý internet na palubě.

Prostor pro nohy je v letadlech Emirates mimořádně štědrý, což ti poskytne dostatečný komfort během celé cesty. Je standardem, že dostaneš kompletní tříchodové menu, případně i snídani a snacky. Nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů je rovněž pestrá.

Letadlo Emirates

Emirates
Emirates

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru