Connect with us
Dubaj

Asie

Leť do Dubaje s Emirates a získej vstup zdarma do nejvyšší budovy světa Burj Khalifa

Leť do Dubaje s Emirates a získej vstup zdarma do nejvyšší budovy světa Burj Khalifa

Dovolená v Dubaji bez návštěvy světoznámého mrakodrapu Burj Khalifa je jako Itálie bez pizzy. Patří mezi TOP zážitky v Dubaji a cena za vstup se pohybuje okolo 1 300 Kč. Někdy je o lístky dokonce nouze kdo dřív přijde, ten dřív mele. Ty však nemusíš řešit nic, protože s leteckou společností Emirates máš k zakoupené letence i vstupenku na 124. a 125. patro Burj Khalifa s úžasnými výhledy. Letenky se vstupenkami můžeš získat od 1. do 14. června 2022 a využít je můžeš až do konce září.

Reklama

Jaké jsou podmínky získání vstupenky?

 • Speciální nabídka platí pro všechny třídy na zpátečních letech do Dubaje s Emirates
 • Nárok na vstupenku do Burj Khalifa mají cestující, kteří si letenku s Emirates zakoupí v období od 1. do 14. června 2022
 • Vstupenku je následně možné využít od 5. června do 30. září 2022 (celá cesta musí být ukončena do 30. září 2022)
 • Vstup do Burj Khalifa můžeš využít v časech od 8:30 do 14:30 a od 19:00 do 23:00.
 • Cestující do týdne od zakoupení letenky obdrží unikátní kód na e-mailovou adresu, kterou zadal při rezervaci letenky. Ten pak zamění za vstupenku na pokladně přímo v Burj Khalifa.
 • Lístky na atrakci jsou nezaměnitelné, nepřenosné a nevratné
 • Pokud svůj oprávněný let zrušíte, příslušný jedinečný přístupový kód bude bez jakéhokoli upozornění zrušen
 • Děti ve věku 16 let a mladší musí být v Burj Khalifa doprovázeny dospělou osobou. Děti ve věku 4 roky a mladší nepotřebují kód ke vstupu.
 • Akce platí pro individuálně zakoupené letenky na Pelikan.cz

Burj Khalifa – novodobý div světa

Výstavba nejvyšší budovy světa byla zahájena v roce 2003 a dokončena byla v roce 2010. Burj Khalifa je označována rovněž jako první vertikální město a patří mezi novodobé divy světa. Její nadčasový design a výška 828 metrů měly za úkol zviditelnit Dubaj jako město superlativů. Architektem budovy je Adrian Smith, který stojí za unikátním trojhranným půdorysem. Inspirací při navrhování mu byl pouštní květ Hymenocallis. Budova má 162 obydlených a 35 servisních pater.

AT THE TOP

Se vstupenkou, kterou automaticky dostaneš zdarma při zakoupení letenek do Dubaje s aerolinkami Emirates, se dostaneš na 124. a 125. podlaží Burj Khalifa. Na 124. patro tě vyveze nejrychlejší dvojitý výtah na světě, který se pohybuje rychlostí 10 metrů za sekundu. Toto patro se rovněž nazývá AT THE TOP a nabízí unikátní výhled z krásné vyhlídkové terasy. Terasa na 125. patře je nezapomenutelným zážitkem ve výšce 456 metrů s 365stupňovým výhledem. Vyzdobena je tradičními arabskými ornamenty mashrabiya.

Dubaj - Burj Khalifa
Zdroj: Shutterstock/ardiwebs

Kromě bezplatného vstupu do Burj Khalifa i slevy do Dubaje

Večeře pod širým nebem v některé z nejlepších městských restaurací, nevázaná zábava v zábavních parcích světové třídy, relax v lázních a vzrušující umělecká představení. My Emirates Pass ti kromě bezplatného vstupu do Burj Khalifa poskytne i řadu zajímavých slev:

 • 20-25% sleva do vybraných SPA a WELLNESS zařízení,
 • 20-25% sleva na lyžovačku, golf, kino a různá umělecká a divadelní představení v Dubaji,
 • 20-25% sleva do vybraných kulinářských restaurací,
 • 15% sleva na nákupy ve vybraných obchodech,
 • KOMPLETNÍ NABÍDKA SLEV ZDE.

Akční letenky do Dubaje s Emirates

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru