Connect with us
Qatar Airways Dreamliner

Novinky

Dreamliner Qatar Airways hlásí návrat do Prahy

Dreamliner Qatar Airways hlásí návrat do Prahy

Letecká společnost Qatar Airways si připravila skvělou zprávu pro všechny milovníky odletů z Prahy. Na svoji pravidelnou linku do Dauhá totiž v lednu 2023 opět nasadí oblíbený širokotrupý Boeing 787-8 Dreamliner. Bude k dispozici denně s tím, že částečně nahradí Airbus A320, který trasu obsluhoval doposud.

Reklama

V současné době létají katarské aerolinky mezi pražským letištěm a Dauhá desetkrát týdně. Odpolední lety dostupné denně, na něž bude nasazen Dreamliner, doplňují tři ranní spojení (každé pondělí, středu a pátek). Na těch bude i nadále k dispozici Airbus A320.

V letovém řádu od 1. ledna do 31. března 2024 budou Qatar Airways létat mezi Českem a Katarem takto:

Boeing 787-8 Dreamliner

  • Praha-Dauhá: dostupné denně s odletem 14:55 a příletem 22:45
  • Dauhá-Praha: dostupné denně s odletem 8:35 a příletem 13:00

Airbus A320

  • Praha-Dauhá: k dispozici v pondělí, středu a pátek s odletem v 8:40 a příletem v 16:30
  • Dauhá-Praha: k dispozici v pondělí, středu a pátek s odletem ve 2:00 a příletem v 6:30

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru