Connect with us
Vzrostlé palmy na pláži

Letenky

Dovolená na Kubě, Zanzibaru, v Turecku nebo Egyptě za super ceny!

Dovolená na Kubě, Zanzibaru, v Turecku nebo Egyptě za super ceny!

Už víte, na jakém místě se bude tento rok odehrávat vaše dovolená? Jestli ne, tak nastražte uši! Kuba, Zanzibar, Egypt a Turecko. To jsou destinace, ve kterých si můžete užít super dovolenou za ještě lepší cenu.

Reklama

Kuba

Na světě najdete mnoho destinací, jejichž obliba stoupá a klesá jako na horské dráze v zábavním parku. Jestli ale existuje stálice pro exotické dovolené, pak je to Karibik společně s největším lákadlem, Kubou. Zatím co jinde by staré fasády nebo automobily turisty spíš odháněly, na Kubě tohle neplatí! Ba naopak. Právě fakt, že se tu jako by zastavil čas, je to, čím je Kuba tolik kouzelná. Kuba to je temperament, ale i pohodlný relax v jednom. Varadero, jedna z nejoblíbenějších turistických destinací nejen na Kubě, ale i v celém Karibiku, mísí krásné písčité pláže a příjemně teplou vodu s bujarým nočním životem. Je jedno jestli se rádi rožníte na slunci nebo objevujete podvodní svět, protože Kuba vám nabídne od každého to nejlepší.

Písečná pláž se slunečníky na Kubě

➡ Dovolená na Kubě z Prahy od 25 245 Kč ⬅

➡ Dovolená na Kubě z Vídně od 22 275 Kč ⬅

Zanzibar

Nenápadný, přes to okouzlující. Ano, řeč je o africkém Zanzibaru, který svými krásami ročně láká turisty z celého světa, kteří milují čisté bílé pláže a průzračnou vodu Indického oceánu. I přes nálepku oblíbené turistické destinace, si Zanzibar stále uchovává svoji původní atmosféru, ve které rybáři vyrážejí v dřevěných loďkách na moře za lovem. Díky poloze u rovníku, je vhodná doba na návštěvu prakticky kdykoliv a teplota se drží kolem tropických 28 °C. Stačí si s oblíbeným drinkem a knihou sednou pod nejbližší palmu a užívat si scenérie, jako vystřižené z letáku.

Žena relaxuje v houpací síti na pláži na Zanzibaru

➡ Dovolená na Zanzibaru z Vídně od 24 190 Kč ⬅

Egypt

Těžko si představit ikoničtější africkou destinaci než Egypt. Oblíbená destinace nabízí pestrou kombinaci neuvěřitelně bohaté historie a turistických středisek, ve kterých návštěvník najde vše, na co si jen smyslí. Pokud hledáte letní dovolenou, pak vás určitě zajímá riviéra podél Rudého moře, která nabízí nespočet komfortních letovisek, ve kterých se při návštěvě budete cítit jako v bavlnce. Egypt si získal svůj turistický věhlas mimo jiné na skvělých podmínkách pro šnorchlování a potápění a proto by byla škoda, se do takového dobrodružství, při návštěvě Rudého moře, nepustit.

Pláž v Egyptě na březích Rudého moře

➡ Dovolená v Egyptě z Prahy od 11 523 Kč ⬅

Turecko

Jestli za mořem neradi cestujete daleko, pak je to Středozemní jasná volba. A pokud vás omrzelo Chorvatsko, určitě se podívejte do Turecka, které nabízí nespočet resortů, ve kterých si letní dovolenou užijete na plno. Turecká riviéra oplývá krom krásných pláží také bohatým kulturním dědictvím, ať už se jednalo o mocenské konflikty v dobách antiky nebo o mísení kultur. Díky tomu se v Turecku nebude nudit ani ten, koho nebaví celý den ležet na pláži.

Pláž se slunečníky v Turecku

➡ Dovolená v Turecku z Prahy od 13 915 Kč ⬅

➡ Dovolená v Turecku z Vídně od 7 893 Kč ⬅

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru