Connect with us

Dovolené

NABÍDKA DNE: Dovolená v Panamě s Turkish Airlines z Vídně od 18 390 Kč

NABÍDKA DNE: Dovolená v Panamě s Turkish Airlines z Vídně od 18 390 Kč

Dovolená v Panama City

Panama, zasazená na úplný konec Střední Ameriky, je omamným mixem starého Španělska, moderní architektury a latinsko-amerického temperamentu. Večerní procházka městem Panama City a pohled na zapadající slunce s vysokými palmami a mrakodrapy v pozadí, je nezapomenutelná. Spolu se světlem pouličních lamp se do ulic dostávají i místní, kteří se radují ze života, křičí, hrají hry, sportují a do rytmu jim hrají okolojedoucí autobusy, které mnohdy víc připomínají diskotéku, než veřejnou dopravu. Je to zkrátka chaos, který si zamilujete.

Panama City si nyní užijete s akčními cenami leteckých dovolených za ceny od 18 390 Kč o to víc! Nabídka zahrnuje 4* hotel DoubleTree by Hilton na 7 nocí se snídaní a poletíte z Vídně se špičkovým servisem Turkish Airlines. Pokud nemáte o službách této letecké společnosti přehled, určitě se podívejte na naši reportáž letu.

KAM? 4* DoubleTree by Hilton

KDY? Na 7 nocí v rozmanitých termínech od září 2019 do března 2020

ODKUD? Z Vídně s leteckou společností Turkish Airlines

CO JE V CENĚ? Ubytování na 7 nocí, zpáteční letenka, snídaně

HODNOCENÍ HOTELU (tripadvisor): Celkové hodnocení 4/5

Velký průvodce Panamou

Pokud patříte mezi dobrodružnější povahy a rádi objevujete cizí země na vlastní pěst, přijde vám vhod náš průvodce Panamou. Kromě Panama City v něm najdete i další místa této malebné země, která rozhodně nesmíte vynechat včetně návštěvy Panamského průplavu!

Projížďku Panamským průplavem doporučujeme všemi deseti

Plážová dovolená v Panamě

Co takhle dovolená u Tichého oceánu? Rozmanitá Panama je k tomu jako stvořená! Můžete se těšit na nádhernou přírodu, pláž jako z reklamy a tolik exotické zvěře na jednom místě, že nebudete vědět kam se dřív dívat. No řekněte, kdo by nechtěl vidět lenochody nebo jaguáry ve volné přírodě? Přidejte k tomu všemu latinsko-americký temperament a netradiční dovolená s kapkou dobrodružství je na světě!

Toto je ta pravá dovolená pro plážové povaleče! 7 nocí prožijete v krásném 4* hotelu Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas s all inclusive a v ceně máte i transfer z letiště na hotel a zpět. Stejně jako u předchozí nabídky, i tady poletíte z Vídně v komfortní ekonomické třídě od Turkish Airlines.

KAM? Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas

KDY: Na 7 nocí v rozmanitých termínech od září 2019 do března 2020

ODKUD? Z Vídně s leteckou společností Turkish Airlines

CO JE V CENĚ? Ubytování na 7 nocí ve 4* hotelu s all inclusive, letenka z Vídně s Turkish Airlines, transfer z letiště na hotel a zpět

HODNOCENÍ HOTELU (tripadvisor): celkové hodnocení 3.5/5

Klikněte pro komentář
Nahoru