Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: 4* dovolená v Itálii se snídaní a vstupem do wellness od 8 990 Kč

POBYT DNE: 4* dovolená v Itálii se snídaní a vstupem do wellness od 8 990 Kč

Bari je jedno z nejvýznamnějších kulturních center jižní Itálie. Během procházky městem narazíš na zajímavé památky, ale ta pravá středověká atmosféra panuje zejména ve čtvrti Bari Vecchia. Spletitá síť typicky italsky klikatých uliček, které jsou plné malých kaváren a obchůdků. Během podvečera ti doporučíme procházku podél moře, protože zdejší dlouhé promenády jsou jedním slovem úchvatné. Nejkrásnější cesta kolem moře začítná od parku Giradini Baden Powell po promenádě Lungomare Nazario Sauro, na kterou navazuje promenáda kolem starého centra Bari Vecchia Lungomare Imperatore Augusto. Během teplých dní se pak můžeš i vykoupat a odpočinou na městské pláži Lido di San Francesco. Bari je ovšem také skvělým výchozím bodem pro výlety do okolí, jelikož se zde protínají hlavní autobusové i železniční tratě.

Reklama

4* hotel se nachází pouze deset minut pěšky od nádraží Bari Centrale. Využít můžeš zdarma wellness centrum. Každé ráno tě čeká přímo luxusní snídaně, která je nejdůležitějším startem každého dne.

 • KAM? Mercure Villa Romanazzi Carducci****, Bari, itálie
 • KDY? Březen – Květen 2023
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 4* hotelu, snídaně, vstup do wellness
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,2 z 10 (booking)

Bari Mercure Villa POKOJ

Bari Mercure Villa snídaně

Bari Mercure Villa wellness

Bari Mercure Villa bazén

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru