Connect with us
Dubaj

Dovolené

PECKA DNE: Dovolená v Dubaji včetně snídaní od 9 290 Kč

PECKA DNE: Dovolená v Dubaji včetně snídaní od 9 290 Kč

Výškové budovy, drahá auta, obrovská nákupní centra a luxus na každém kroku. Dubaj je megalomanská, ale dovolená zde nemusí stát balík. Stále více oblíbená destinace si drží přívětivé ceny ubytování i služeb pro turisty. Rozhlédni se z nevyšší budovy světa, projeď se pouští v džípech nebo prožij den v jednom z aquaparků. Dubaj je městem mnoha možností a nic zde není nemožné. Už jsi slyšel o lyžování přímo v nákupním centru? Navštiv ho a vydej se na sjezdovku uprostřed léta!

Reklama

Krásný hotel se nachází v blízkosti pláže. Najdeš zde krytý bazén, fitness centrum a perfektně zařízené pokoje s klimatizací. Každé ráno tě čeká snídaně s pestrým a vynikajícím jídlem.

  • KAM? Ibis Styles Jumeira, Dubaj, Spojené arabské emiráty
  • KDY? Červen – prosinec 2023
  • ODKUD? Praha, Vídeň nebo Budapešť
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, Vídně nebo Budapešti, 3* hotel, snídaně
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Ibis Styles pokoj

Ibis Styles snídaně

Ibis Styles bazén

Dubaj itinerář SAE

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru