Connect with us
Studentka na letišti

Letenky

Dobrá zpráva pro studenty: Ryanair nabídne studentské slevy i zavazadlo zdarma

Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair plánuje zajímavé studentské slevy. Před několika dny se totiž stala exkluzivním partnerem evropského programu Erasmus, který umožňuje studentům vysokých škol rok navštěvovat zahraniční univerzitu.

Reklama

Aerolinka plánuje vytvořit mladým lidem zapojených v Erasmu novou webovou stránku, přes kterou získají 15% slevu na letenku, možnost cestovat s podpalubním zavazadlem zdarma a fórum na výměnu užitečných rad.

Ryanair navíc vytvoří v mobilní aplikaci týdenní slevy a nabídky s cílem ulehčit studentům cestování napříč Evropou.

Ryanair a Erasmus

Objeví se i levné letenky do USA

Jedná se už o druhou dobrou zprávu od irské aerolinky za poslední dobu. Nedávno jsme tu měli zprávu o 19 destinacích v rámci obou Amerik, které se v blízké době objeví v nabídce Ryanairu díky spolupráci se španělskou aerolinkou Air Europa.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru