Connect with us

Letenky

ČSA uskuteční doplňkový let do Bratislavy s Airbusem A330 (odkaz na letenky uvnitř)

Už víš, co budeš dělat 6. října 2018? Ne? Tak to bychom pro tebe jeden denní program měli. Co takhle z Prahy na otočku k bratrům do Bratislavy? ČSA připravily zajímavou jednorázovou akci, díky které si budeš moct vyzkoušet let s největším letounem v jejích řadách, Airbusem A330, s označením OK-YBA. Jsi s tím OK? No výborně! Tady jsou detaily:

Reklama

 

KDY LETÍM TAM?

V sobotu 6. 10. 2018, v 10:00 (Terminál 2), číslo letu OK 2018

KDY LETÍM ZPĚT?

Stejný den, 11:55, přílet zpět do Prahy v 12:50, číslo letu OK 2019

JAKÁ JE CENA?

Zpáteční letenku pořídíš od 1 920 Kč

 

Zdroj fotografie: Czech Airlines

Jaký je program?

Po příletu do Bratislavy tě čeká zhruba hodinová pauza, během které načerpáš síly díky bezplatnému občerstvení, po kterém následuje prohlídka letadla přímo na ploše. Ideální chvíle na to, pořídit nějaké fotky.

Letenky na tento jednorázový let můžeš koupit jen přímo na stránkách ČSA. Ceny začínají od 1 920 Kč za zpáteční letenku. To znamená, že není možné v Bratislavě vystoupit a cestu tu ukončit.

Protože se jedná o speciální doplňkový let, nebude možné si rezervovat konkrétní místo hned při nákupu letenky. Místo na palubě si navolíš až při check-inu, tj. 36 hodin před odletem. Let se uskuteční za každého bezpečného počasí.

Zdroj fotografie: Anton Gvozdikov

Airbus A330

Airbus A330 společnosti ČSA standardně najdeš na linkách do korejského Soulu. Maximální kapacita letadla je 276 míst. Rozmístění sedadel se řídí konfigurací 2x4x2, poslední 4 řady ovšem nabízejí i konfiguraci 2x2x2. Součástí vybavení ekonomické třídy je i zábavní systém pro zpříjemnění letu.

Zdroj fotografie: Czech Airlines

Zdroj titulní fotografie: Senohrabek

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru