Connect with us

Letenky

Istanbul z Prahy za parádních 3 290 Kč (20kg zavazadlo v ceně)

Istanbul je městem jako z pohádky Tisíc a jedna noc. Ve stínu minaretů a mešit se setkávají lidé z nejrůznějších koutů světa. Ve znamení historie se nese architektura Istanbulu, místní obyvatelé však drží krok s moderní dobou. Kvete tu obchod, řemesla a z bazarů cítíte příjemnou vůni orientálního koření, která vás z města vábí ochutnat ještě více. Pro návštěvu toho města, ale existuje mnohem více důvodů.

Reklama

Přijměte pozvání a vydejte se do tohoto kouzelného města se zpáteční letenkou od Turkish Airlines za 3 290 Kč. Proč je to super volba? Turkish Airlines létají do nejvíce zemí na světě, ve flotile mají moderní letouny, létají za parádní ceny a jejich servis je zkrátka jedna báseň.

Istanbul z Prahy

za 3 290 Kč

✅ 20kg zavazadlo

✅ přímý let

✅ listopad 2018 – květen 2019

UŽ LETÍM

 

Proč cestovat s Turkish Airlines?

✅ Jediná evropská společnost, která nabízí kompletní servis i na krátkých letech. Na letu z Prahy do Istanbulu vám nabídnou předkrm, hlavní jídlo i dezert.

✅ Ještě předtím, než letadlo vzlétne, vám palubní personál nabídne tradiční tureckou sladkost. Je to maličkost, i takové detaily ale odlišují ty nejlepší od průměrných

✅ Na palubě všech letů máte k dispozici nealkoholické i alkoholické nápoje, vše v ceně letenky

✅ Letecké společnosti se snaží šetřit a komfortní balíčky jsou proto v ekonomických třídách ojedinělé. Turkish Airlines je ovšem nabízejí všem cestujícím. V komfortním balíčku najdete balzám na rty, ponožky, zubní kartáček i pastu a špunty do uší. Abyste se po letadle neprocházeli na boso, Turkish Airlines vám darují i pantofle s jejich vlastním logem. Tento komfort se na dlouhých letech zkrátka hodí.

✅ Zřiďte si mílovou kartu a Turkish Airlines vám po každém letu připíší míle na účet, body později můžete vyměnit za letenky nebo upgrade do vyšších tříd.

✅ Pohodlná sedadla + polštář a deka, abyste se cítili pohodlně jako doma

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru