Connect with us

Evropa

Chorvatsko otevírá hranice pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rakousko

Chorvatsko otevírá hranice pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rakousko

Chorvatsko otevírá své hranice pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rakousko již tento týden. Oznámil to tamní ministr turismu Gari Cappelli.

Reklama

Od 28. května rovněž spustí online systém, který umožní díky předběžné registraci rychlý přechod hranic.

„Hosté nebudou muset čekat na hranici, ale za několik sekund budou moci přes hranici projít, pokud předtím vyplní žádost prostřednictvím online formuláře. Žádost, která se dosud používala na vystavení povolení vycestovat, budeme mít na platformě nejpozději do 28. května, vysvětlil Cappelli.

„Otevřít by měly podle kapacitních možností a počtu jednotek i hotely,“ dodal.

Akční letenky do Chorvatska

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
1 Comment
Nahoru