Connect with us

Novinky

China Southern Airlines nabízejí neomezenou permanentku za 530 dolarů

China Southern Airlines nabízejí neomezenou permanentku za 530 dolarů

China Southern Airlines začaly nabízet neomezený počet vnitrostátních letů za poplatek přibližně 530 dolarů. Cestující mohou využít akci od 26. srpna do 6. ledna, dopravce tak chce stimulovat poptávku po předchozím koronavirovém propadu. Informuje o tom agentura Reuters.

Reklama

Největší čínský letecký dopravce podle počtu pasažérů je jednou ze skupiny firem, které chtějí předplacenými lety oživit koronakrizí poznamenaný business. Za přibližně 500 dolarů nabízejí v některých případech neomezené možnosti létání.

Podobnou akci nedávno představil konkurent China Eastern Airlines. Aerolinky přišly v červnu s nabídkou víkendových letů bez omezení a prodaly více než 100 tisíc leteckých pasů. Akce zvýšila obsazenost dotčených spojení na více než 75 procent.

Čínský letecký trh se zotavil z pandemie COVID-19 poměrně rychle. Počet denně vypravených letů s cestujícími v zemi již dosáhl 80% úrovně před koronakrizí.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru