Connect with us
Chile

Koronavirus

Chile 1. září částečně zpřísnilo vstupní podmínky. Opět žádá test nebo očkování

Chile 1. září částečně zpřísnilo vstupní podmínky. Opět žádá test nebo očkování

1. září 2022 došlo k částečnému zpřísnění pravidel cestování do Chile. Cestovatelé jsou nově opět povinni předložit očkovací certifikát nebo PCR test s negativním výsledkem. Na druhou stranu byla rovněž od tohoto data zrušena povinnost vyplňovat příjezdový formulář a očkovaní cestovatelé již nemusí žádat o tzv. „Mobility Pass“ za účelem vstupu do hotelů, restaurací apod. (vystačí si s očkovacím certifikátem a dokladem totožnosti).

Reklama

Od 14. dubna nejsou povinné roušky v exteriéru. Některé regiony je však budou nadále vyžadovat – například Arica, Tarapacá a Isla de Pascua.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru