Connect with us
Zanzibar

Afrika

TOP nabídka! Letenky na Zanzibar od 12 990 Kč. Bez testu a karantény

TOP nabídka! Letenky na Zanzibar od 12 990 Kč. Bez testu a karantény

V Tanzanii (včetně Zanzibaru) byla v souvislosti s šířením nového koronaviru zrušena některá restriktivní opatření .

Reklama

Tanzanská vláda obnovila mezinárodní leteckou osobní přepravu, stejně jako vstup občanů z třetích zemí na její území. Zrušila se rovněž povinná 14denní karanténa pro všechny cestující přilétající do Tanzanie.

Všechny osoby přilétající do země však budou podrobeny důkladnému screeningu na onemocnění COVID-19. Cestující budou povinni si na palubě letadla vyplnit registrační formulář pro cestující, který odevzdají příslušnému zdravotnickému personálu v příletové hale letiště. Cestující veřejnost je nadále povinna dodržovat hygienická doporučení v podobě nošení roušek, pravidelného mytí a dezinfekce rukou a dodržování společenského odstupu na veřejnosti.

Vzhledem ke skutečnosti, že tanzanská vláda od 29. dubna nepodrobuje podezřelé osoby testování na COVID-19 a ani nezveřejňuje statistiky o počtu nakažených, je pandemická situace v zemi nepřehledná. Vycházejíc však z aktuálních doporučení některých zastupitelských úřadů působících přímo v Tanzánii, cestování do Tanzanie (včetně Zanzibaru) se zatím nedoporučuje.

Akční letenky na Zanzibar

Zdroj: mzv.sk, Denník N, ČTK

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
3.8/5 - (5 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru