Connect with us

Letenky

Cancún a Mexico city v TOP sezóně od 12 590 Kč (23 kg zavazadlo)

Jsou tu další super letenky do Mexika! Rezervovat můžeš tropický Cancún i hlavní Mexico City už od 12 590 Kč. Zatím co na Cancúně se můžeš těšit na dlouhé písečné pláže, vysoké palmy, perfektní počasí, Mexico City si zamiluješ pro jeho neutuchající dynamičnost. Na místo letíš s leteckou společností Iberia a v ceně máš 23kg zavazadlo. Při cestě na Cancún tě čekají dva krátké přestupy, při letu do Mexico City jen jeden. To nejlepší nakonec…v kalendářích najdeš plno termínů na TOP sezónu. Není na co čekat! Tyhle letenky se tu dlouho neohřejí. Doporučujeme tedy neváhat a rezervovat co nejdřív.

Reklama

Cancún za 12 590 Kč

✈ odlet z Vídně

???? 23kg zavzadlo

???? září 2018 – duben 2019

REZERVUJ ZA 12 590 Kč

Cancún je naprostou jedničnou, co se týče exotické dovolené. Právě tady najdeš ty nejlepší pláže, křišťálově čisté moře a v neposlední řadě perfektní zázemí s mnoha špičkovými hotely. Nouzi nebudeš mít ani o bohatý podmořský svět. Vydat se můžeš například do blízkého podvodního muzea.

 

Mexico City za 12 990 Kč

✈ odlet z Vídně

???? 23kg zavzadlo

???? září 2018 – duben 2019

REZERVUJ ZA 12 990 Kč

Hlavní město Mexika je kosmopolitní centrum země s bohatou historií. Nevynechej památky ze španělské koloniální minulosti a stejně tak se vydej po stopách největších kulinářských specialit. Tohle město tě chytí a nepustí!

Ubytování v Mexiku

Hledáš hotel nebo apartmán v destinacích jako Cancún, Guadalajara nebo Mexico City? Přes Pelikána zarezervuješ hotel se slevou.

Víza do Mexika? Nejsou třeba!

Pokud tvůj pobyt v Mexiku nepřesáhne 180 dní, žádná víza nepotřebuješ.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.7/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru