Connect with us

Letenky

Výprodej letenek do Cancúnu z Německa od 9 890 Kč

Výprodej letenek do Cancúnu z Německa od 9 890 Kč

Vysoké palmy, bílý písek i pyramidy na dosah ruky. Letecké společnosti British Airways, American Airlines a Finnair právě spustily výprodej letenek do Cancúnu. Letenky z Berlína nebo Mnichova tak aktuálně můžeš pořídit už od 9 890 Kč.

Na rozdíl od jiných akčních letenek z Německa máš u těchto i odbavené zavazadlo do 23kg. Na výběr je hned několik variant, které obsahují i termíny na hlavní sezónu.

Cancún z Berlína

Berlín 2 přestupy Cancún 2 přestupy Berlín
od 9890 Rezervuj

Cancún z Mnichova

Mnichov 2 přestupy Cancún 2 přestupy Mnichov
od 9990 Rezervuj

Vyzkoušejte kartu Revolut

Znáte platební službu Revolut? S touto nejrychleji rostoucí finanční technologií v Evropě si snadno místo fyzické návštěvy banky doma otevřete aplikaci ve svém chytrém telefonu a jste jako v bance. Je jako stvořená pro cestovatele, kteří si často rozměňují finanční obnosy do jiných měn a ne vždy mají štěstí na dobrý kurz. Navíc, výběr ze všech bankomatů na světě je zdarma až do výšky 200EUR měsíčně. Je to snadné. Stáhnete si aplikaci, zaregistrujete se a k dispozici máte 29 světových měn a středové kurzy na převody. Z Revolutu můžete posílat a přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Revolut je revoluční nová služba. Vyzkoušejte ji nyní s Pelikánem.

ZALOŽIT REVOLUT + PLATEBNÍ KARTA ZDARMA

Klikněte pro komentář
Nahoru