Connect with us

Letenky

Výprodej letenek do Cancúnu z Německa od 9 890 Kč

Výprodej letenek do Cancúnu z Německa od 9 890 Kč

Vysoké palmy, bílý písek i pyramidy na dosah ruky. Letecké společnosti British Airways, American Airlines a Finnair právě spustily výprodej letenek do Cancúnu. Letenky z Berlína nebo Mnichova tak aktuálně můžeš pořídit už od 9 890 Kč.

Reklama

Na rozdíl od jiných akčních letenek z Německa máš u těchto i odbavené zavazadlo do 23kg. Na výběr je hned několik variant, které obsahují i termíny na hlavní sezónu.

Cancún z Berlína

Berlín 2 přestupy Cancún 2 přestupy Berlín
od 9890 Rezervuj

Cancún z Mnichova

Mnichov 2 přestupy Cancún 2 přestupy Mnichov
od 9990 Rezervuj

Vyzkoušejte kartu Revolut

Znáte platební službu Revolut? S touto nejrychleji rostoucí finanční technologií v Evropě si snadno místo fyzické návštěvy banky doma otevřete aplikaci ve svém chytrém telefonu a jste jako v bance. Je jako stvořená pro cestovatele, kteří si často rozměňují finanční obnosy do jiných měn a ne vždy mají štěstí na dobrý kurz. Navíc, výběr ze všech bankomatů na světě je zdarma až do výšky 200EUR měsíčně. Je to snadné. Stáhnete si aplikaci, zaregistrujete se a k dispozici máte 29 světových měn a středové kurzy na převody. Z Revolutu můžete posílat a přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Revolut je revoluční nová služba. Vyzkoušejte ji nyní s Pelikánem.

ZALOŽIT REVOLUT + PLATEBNÍ KARTA ZDARMA


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru