Connect with us
Cancún

Amerika

Cancún teď a tady od 7 490 Kč! Porovnali jsme nejlepší letenky

Cancún teď a tady od 7 490 Kč! Porovnali jsme nejlepší letenky

Kdo zaváhá, ten bude zcela jistě litovat. V prodeji se totiž objevily peckovní letenky do Mexika. Na krásné pláže Cancúnu se nyní dostaneš z Evropy od 7 490 Kč. Další dobrou zprávou je, že Mexiko je zemí, do níž můžeme cestovat bez nutnosti testu či očkování. Tento středoamerický ráj již nějakou chvíli láká zahraniční návštěvníky na svá nejkrásnější letoviska, která jsou otevřena v plné kráse. Jestli teda ještě nemáš letenku, podívej se na srovnání aktuální nabídky.

Reklama

TAP Air Portugal: letenky z Madridu za 7 490 Kč

V termínech od května do září 2022 lze najít extrémně levné letenky s TAP Air Portugal. Nová letadla, vysoké standardy bezpečnosti, jídlo na palubě v ceně letenky a spousta dalšího dělají z této nabídky zajímavou multicity alternativu. Už ti stačí dokoupit si jen letenku do Madridu, což nebude problém. Jedinou nevýhodou je trochu delší přestup cestou zpět. Co se týče zavazadel, budeš mít k dispozici jedno příruční, odbavené je za příplatek.

Tap Air

Iberia a Aeromexico: letenky z Vídně za 8 790 Kč

Pokud ti nevadí, že budeš dvakrát přestupovat, potom máme dobrou zprávu. Z Vídně nenajdeš výhodnější alternativu, než je tato. Míst není zrovna nazbyt, ale stále tu jsou termíny v období od konce ledna do března a od května do června. Čeká tě standardní servis na dálkových letech od společností Iberia a Aeromexico. Stejně jako předchozí letenka, ani tato neobsahuje zavazadlo do podlalubí. Součástí je pouze jedno příruční zavazadlo.

Iberia

British Airways a American Airlines: letenky z Mnichova nebo Vídně od 8 690 Kč

Od ledna do března 2022 lze sáhnout rovněž po atraktivní nabídce. Tentokrát v podání aerolinek American Airlines, které do sumy zahrnuly i dvě příruční zavazadla. Cestou tam i zpátky tě čeká pouze jeden přestup. Nevýhodou ovšem je, že zrovna nepatří mezi ty nejkratší. Skvělá cena 8 690 Kč to každopádně vyvažuje.

American Airlines

Podobné obsazení, jen kombinované s leteckou společností British Airways, tě do Cancúnu vezmě z Vídně za příjemných 9 790 Kč. Cestou absolvuješ dva krátké přestupy, v Londýně a v Miami, a vybírat můžeš hned z několika z termínů od února až do června. Letenka nezahrnuje odbavené zavazadlo, ale dvě příruční.

Letadlo British Airways

Austrian Airlines: letenky z Vídně od 11 690 Kč (NÁŠ TIP)

Austrian Airlines se mohou pochlubit rychlými přímými leteckými spojeními. Nastoupíš ve Vídni a bez dalších mezizastávek se ocitneš rovnou v Cancúnu. Termínů už není mnoho, stále ale najdeš kombinace v období od března do dubna a od konce října do listopadu. I zde platí, že podpalubní zavazadlo není v ceně, za to můžeš využít dvě příruční zavazadla (8kg a 2kg).

Do pozornosti dáváme i nabídku prémiové ekonomické třídy za 27 990 Kč, která je aktuálně dostupná za akční ceny v termínech od ledna do dubna. Co bys řekl/a, kdybys byl/a cestou do exotiky zahrnut/a komfortem v podobě skvělého jídla, pití, špičkového servisu, multimediální zábavy, velkých 2x23kg odbavených zavazadel, vlastního check-inu a letištních salonků?

Austrian Airlines

Všechny akční letenky do Cancúnu

Cancún a ubytování

Kdyby tě více zajímaly kompletní balíčky, ve kterých už máš zahrnutou jak letenku, tak hotel a All Inclusive servis, koukni na naše nabídky dovolených v Cancúnu.

Jestli sis ale vybral/a letenku a sháníš výhodné ubytování, i s tím ti Pelikán umí poradit. Kamarádí se totiž se společností Booking.com, takže hravě najde místo podle tvých představ.

Cancún

Podmínky vstupu do Mexika

Ke vstupu do Mexika není třeba očkování, test ani potvrzení o překonání nemoci COVID-19 (doklady ovšem mohou požadovat letecké společnosti). Povinné je pouze vyplnění online příjezdového formuláře, a to ještě před příletem nebo minimálně před celní kontrolou. Dále je nutný platný pas a na palubě letadla vyplníš migrační formulář. Potřebuješ i zpáteční letenku a v rámci podpůrné dokumentace je třeba předložit doklad o zajištěném ubytování.

Ministerstvo zahraničních věcí přesto doporučuje mít sjednané cestovní zdravotní pojištění pokrývající případnou nákazu koronavirem a jeden z dokladů o bezinfekčnosti (očkování nebo PCR test, ne starší 72 hodin).

Cancún

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Pelipeckovní roadtrip po USA: 3. díl – New Orleans https://t.co/zIypwNP8fX2 dny dozadu
Jarní Menorca z Vídně od 1 016 Kč! Zažij to nejlepší z pláží i turistiky https://t.co/AgUIqTPre92 dny dozadu
Vilnius: Místo, které si chtěl Napoleon odnést na dlani do Paříže https://t.co/IlYR0Wlx3e2 dny dozadu
AKČNÍ LETENKY: Mallorca, Řím, Athény a další od 376 Kč https://t.co/vcgOxhAr2T2 dny dozadu
Thajsko od 1. 2. opět spouští program Test & Go. Do Sandboxu přibyly další destinace https://t.co/JOkYIAod4O #koronavirus2 dny dozadu
Kam na sólo cestu v roce 2022? 13 tipů na TOP zážitky, když potřebuješ vyvětrat hlavu https://t.co/uZCSyGd1xm3 dny dozadu
Objev Mallorcu s akčními letenkami z Vídně nebo Prahy od 532 Kč https://t.co/DXYXHePgyI3 dny dozadu
Bangkok: 7 tipů, co navštívit v thajské metropoli https://t.co/ob32loLqXn3 dny dozadu
Z Vídně přímo do New Yorku s Austrian Airlines od skvělých 8 490 Kč https://t.co/uEqmtGomoQ3 dny dozadu
PECKA DNE: Ubytování v lázeňském městě Karlovy Vary se snídaní od 1 790 Kč https://t.co/ZQIVD9xO953 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru