Connect with us

Letenky

Oslav Valentýna luxusně. Business třída s Qatar Airways od 48 900 Kč

Oslav Valentýna luxusně. Business třída s Qatar Airways od 48 900 Kč

Je to tady zase. Valentýn. Svátek zamilovaných, který lidi dělí na dva tábory. Ty, kteří mu nemůžou přijít na chuť a ty, kteří by se pro něj rozkrájet nechali. Ať už patříte do kteréhokoliv z těchto dvou, 5* Qatar Airways vám dají další důvod, proč se tento rok přece jen přiklonit k těm, kteří tento svátek slaví. Letecká společnost právě nabízí speciální valentýnské letenky v business třídě, se kterými se dá ušetřit hned několik tisíc. Podmínky jsou jednoduché. Stačí objednat nejméně dvě. Všem singles se tímto omlouváme.

Reklama

Letenky v business třídě s odletem z Prahy se dají za akční ceny rezervovat jen do pondělí 18. 2. do 23:30. Vybrali jsme pro vás ty cenově nejzajímavější: Bangkok, Phuket, Kuala Lumpur, Denpasar Bali a Dillí. Ceny na osobu začínají už na 48 900 Kč a termíny jsou na celý rok až do prosince. Však se podívejte sami. Jen se nelekněte…cena přímo v kalendáři se zobrazuje rovnou pro dvě osoby.

Asie v business třídě s 5* Qatar Airways

✈ z Prahy ???? 40kg zavazadlo ???? březen – prosinec

REZERVOVAT LETENKU

 

Důvod, proč letět v ekonomické třídě, bývá jeden hlavní. Nízká cena. Důvodů proč letět v business třídě je oproti tomu hned několik. A i když cena bývá často tím hlavním faktorem při výběru letenky, pravý cestovatel by měl za život business třídu alespoň jednou v životě vyzkoušet. Proč právě tu s Qatar Airways?

Nejlepší business třída na světě

Lepší business třídu než mají Qatar Airways zkrátka nenajdete a to oficiálně. Letecká společnost se stala vítězem v kategorii „Best Business Class“ posledního ročníku světových leteckých cen SKYTRAX. Na hodnocení se podílí cestující z celého světa, takže hlasují přímo ti, kteří služby leteckých společností vyzkoušeli na vlastní kůži.

Z Prahy v Boeingu 787 Dreamliner

Díky odletům z Prahy s Qatar Airways máte jistotu, že poletíte v tom nejmodernějším. Na linkách do Doha, ve kterých máte z pravidla přestup, letíte v moderním Boeingu 787 Dreamliner. Letoun má hned několik výhod. Díky lehčí konstrukci spotřebuje až o 25 % méně paliva a díky tomu snižuje svoji uhlíkovou stopu. Rozdíl poznáte i v interiéru. Oproti jiným modelům je let tišší, najdete tu větší okénka, která vpouštějí do kabiny více světla a vzduch je bohatší na kyslík. Díky tomu se například snižuje riziko bolesti hlavy.

Křesla v business třídě

Tím hlavním jsou ovšem samotná křesla. Oproti ekonomické třídě získáte mnohonásobně více místa. Tolik místa, že si křeslo můžete rozložit do vodorovné polohy na plnohodnotnou postel. Prospat celý let by byla ale věčná škoda, to si nechejte možná až na zpáteční let. Křesla v business třídě nabízejí ideální pracovní prostředí. K dispozici máte nespočet úložného i pracovního prostoru, díky kterému během letu neztratíte ani minutu. Samotná sedadla jsou navržena ve futuristickém designu tak, aby měl každý cestující co největší soukromí.

Wi-Fi na palubě zdarma

Pro maximální pohodlí během letu slouží i Wi-Fi zdarma. Tu najdete kromě dalších i na palubách všech letadel typu 787 Dreamliner. Zdarma získáte 15 minut surfování + 10 MB dat během celého letu. Pokud si s daty nevystačíte, za pár dolarů se dají přikoupit další. Skvělá příležitost, jak se pochlubit fotkami z business třídy závistivým sousedům.

Pracovní prostředí v business class u Qatar Airways

Zábavní systém

Ano, zábavní systém najdete i v ekonomické třídě, jen v kombinaci s business třídou ale získáte atmosféru domácího kina. Kromě většího displeje (přes 22 palců) najdete u sedadla připravena i špičková sluchátka, díky kterým si zvuk filmu užijete ve vysoké kvalitě, a zároveň vás nebude rušit vnější prostředí. Zábavní systém Oryx One nabízí nepřebernou škálu nejnovějších filmů, seriálů i hudby, takže o výběr vskutku není nouze. Vaším hlavním problémem tak bude pouze to, vybrat si z nabídky to nejlepší.

Zábavní systém v business třídě

Jídlo přímo of šéfkuchařů

Komfort nejlepší business třídy na světě skvěle doplňuje i špičkové jídlo, přímo od vyhlášených šéfkuchařů. Všechny chody, od předkrmu, přes hlavní jídlo až po desert, jsou připraveny z čerstvých surovin a servírované na kvalitním porcelánu. Povolte si opasky. Jídla bude opravdu hodně a olizovat se budete ještě i po návratu domů.

Jídlo v business třídě Qatar Airways

K dispozici je samozřejmě prakticky neomezená nabídka nápojů, nealkoholických i těch alkoholických. Tady se množství meze nekladou. Stačí si říct a personál vám vždy ochotně naservíruje, co hrdlo ráčí.

Ovoce s business třídě

Luxusní komfortní balíček

K dokonalosti váš let dostane pozornost v podobě business komfortního balíčku. V elegantním pouzdře najdete kvalitní kosmetické přípravky od společnosti Monte Vibiano, jakými jsou například krém na ruce nebo balzám na rty. Stejně tak balíček obsahuje klapku přes oči, špunty do uší nebo teplé ponožky.

Komfortní balíček v business třídě Qatar Airways

Přístup do business salónku

Business zážitek začíná už před samotným odletem. Pokud si koupíte letenku v business třídě, získáváte tím automaticky přístup do business salónků na letištích. V případě Qatar Airways si nenechte ujít salónek v Doha, Al Mourjan. Najdete tu perfektní prostředí pro odpočinek nebo práci při čekání na odlet. Jakmile vkročíte dovnitř, získáte k dispozici rozmanité pokrmy světové kuchyně, od svačin až po hlavní chody, které můžete zapít výběrovými víny, pivem nebo kvalitním tvrdým alkoholem. Meze se nekladou samozřejmě ani nealkoholickým nápojům. Samozřejmostí je i kvalitní Wi-Fi připojení, díky kterému se už po cestě můžete pochválit business zážitkem svým přátelům.

Business salónek Al Mourjan

Ohromné odbavené zavazadlo

Nadstandard se netýká jen služeb, které pocítíte přímo na palubě, výhodu najdete i v podpalubí. S každou business letenkou získáte 40 kg na vaše odbavená zavazadla. Kolik zavazadel budete mít, je čistě na vás. Platí jen to, že součet zavazadel nesmí přesáhnout zmíněný limit.

Příruční zavazadlo na letišti

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
2 Comments

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru