Connect with us

Austrálie a oceánie

Tahle letenka ti otočí život vzhůru nohama! Melbourne z Prahy od 15 990 Kč.

Tahle letenka ti otočí život vzhůru nohama! Melbourne z Prahy od 15 990 Kč.

Letenky do Austrálie jsou opět za akční ceny. Letecká společnost China Eastern Airlines promuje své lety z Prahy do Melbourne už od 15 990 Kč. V ceně letenky je i palubní servis (jídlo, pití, multimediální systém) a velké 2x23kg zavazadlo. Aktuálně nejlevnější letenka z našich končin k protinožcům.

Reklama

Melbourne od 15 990 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 2x23kg zavazadlo ???? březen – květen

REZERVOVAT LETENKU

Sydney bylo po dlouhá léta nejoblíbenější destinací Austrálie. Domácí ale říkají, že na kontinentu je ještě místo o něco lepší. Melbourne je oficiálně nejvíc cool městem v Austrálii a patří mezi špičku i v celosvětovém měřítku. Obyvatelé jsou vždy skvěle oblečení, střechy budov jsou plné včelích úlů a Melbourně je prvním městem na světě, ve kterém si můžeš objednat sendvič, který ti do rukou přistane na padáku. Říkají mu Jafflechute.

Město Melbourne

Stylové a umělecké Melbourne je výjimečnou a kosmopolitní metropolí. Místní milují dobrou kávu i umění. Jestli v tobě alespoň z části tluče srdce hipstera, zaručeně si tohle místo zamiluješ. Melbourne je kombinací městského shonu a stromy lemovaných uliček. Bary, které najdeš téměř na každém rohu a přechody, které zdobí street art, i to je Melbourne.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru