Connect with us

Letenky

Business třída za polovic! Léto v New Yorku luxusně Dreamlinerem

Business třída za polovic! Léto v New Yorku luxusně Dreamlinerem

Více než jedenáct hodin cestování v super luxusní třídě. To tě čeká, když si objednáš tuto letenku společnosti LOT z Budapešti do New Yorku. Vybrat si můžeš z termínů od března do prosince a v nabídce jsou termíny i na celé LÉTO 2020! Co tě čeká v businessce od LOTU? Velké věci:

Reklama
 • luxusní servis na palubě letadla Boeing 787 Dreamliner
 • 3ks 32kg odbaveného zavazadla
 • vstup do VIP letištního salónku
 • přednostní nástup do letadla
 • super komfortní sedadla s možností úplného sklopení do horizontální polohy
 • špičková jídla s pití během celého letu
 • komfortní balíček s kosmetikou
Pohled do business třídy v kabině Boeingu 787 Dreamliner

Jak vypadá let?

Během letu si kdykoliv můžeš „dát šlofíka“ na sedadle, které můžeš proměnit v postel? Jíst jídla servírovaná na porcelánu a klasickým příborem? A navíc k tomu všemu máš během přestupu na letišti vlastní zónu, kde si můžeš odpočinout, občerstvit se, přečíst si nejnovější vydání prestižních magazínů? To vše tě čeká v business třídě společnosti LOT. Poletíš nádherným Dreamlinerem a do své destinace dorazíš odpočatý a připravený vyrazit z ní maximum.

Z Budapešti do New Yorku letíš na palubě Boeingu 787 Dreamliner.

Špičkový servis z Budapešti do New Yorku

Jakmile nasedneš do letadla v Budapešti, bude o tebe skvěle postaráno. Jako pasažér business class máš nárok na salónek, ve kterém jsou skvělá jídla, množství pití, ale i masážní křesla nebo jiné vymoženosti, které v přeplněném veřejném terminálu nenajdeš. Nalaď se na luxusní business class ještě předtím, než odletíš.

Pokud cestuješ business třídou, můžeš bezplatně navštívit vybrané salónky na letišti.

Během 6 a více hodinových letů si toho v business class LOT můžeš dopřát víc. Jídlo ti naservírují tak, jak bývá zvykem v luxusní restauraci. A zatímco si ty užíváš let třeba do Asie, personál se stará o tvé chuťové pohárky. Kromě famózních jídel se můžeš těšit na pestrou nabídku vín a destilátů. Samozřejmostí jsou i snacky mezi jednotlivými chody.

Hody v business třídě společnosti LOT.
Jídlo v prémiové ekonomické třídě je také na velmi vysoké úrovni.

Jako v soukromém kině

Long-haul lety v business class trávíš mnohem komfortněji. Můžeš si pohodlně sklopit sedadlo do vodorovné polohy a celý let prospat. Pokud se ti spát nechce, podívej se na film, objednej si drinky (naprosto neomezeně) a užívej si luxus na pár hodin, až dokud ten obrovský Boeing nedosedne na beton letiště JFK v New Yorku.

Inspirovali jsme tě? Tak tady je limitovaná nabídka letenek v business class z Budapešti do New Yorku.

Akční letenky business LOT

Zdroj fotografií: LOT.com

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru