Connect with us
4* hotel v Bulharsku

Dovolené

POBYT DNE: 4* All Inclusive dovolená v Bulharsku na 7 nocí od 9 490 Kč

POBYT DNE: 4* All Inclusive dovolená v Bulharsku na 7 nocí od 9 490 Kč

Bulharsko mnohdy stojí ve stínu klasických dovolenkových destinací, ale rozhodně neprávem. V posledních letech postupně přicházíme na to, že na plážích omývaných blankytnou hladinou Černého moře je nám moc dobře. Bulharská riviéra láká na stovky krásných hotelů za přívětivé ceny, milé místní i úchvatnou historii. Slunné podnebí navíc svědčí nejen turistům, ale také vínu – zpestři si pobyt jeho ochutnávkou nebo jej přivez jako suvenýr.

Reklama

Moderní a stylový 4* hotel leží 150 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek) a zároveň 100 m od centra letoviska Slunečné pobřeží, kde najdeš nejrůznější obchody, restaurace a bary. Hoteloví hosté mají k dispozici vstupní halu, recepci, restauraci a také á la carte restauraci, nechybí 3 bary a v neposlední řadě také bazén a bar u bazénu (lehátka, slunečníky a osušky zdarma). Wi-Fi připojení je v areálu hotelu k dispozici zcela zdarma. Nejmenší tady najdou také dětský bazén.

  • KAM? HVD Club Bor****, Bulharská riviéra, Bulharsko
  • KDY?  Od 2. až 9. června 2024, 7 nocí
  • ODKUD? z Českých Budějovic
  • CO JE V CENĚ? Letecká doprava, ubytování v 4* hotelu, stravování formou All Inclusive, transfer z letiště na hotel a zpět, služby delegáta

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru