Connect with us
British Airways

Novinky

Jídla z KFC na palubě letadla: takto si British Airways poradily s nedostatkem cateringu

Jídla z KFC na palubě letadla: takto si British Airways poradily s nedostatkem cateringu

Posádka letadla společnosti British Airways, která 23. července 2023 letěla z karibských ostrovů Turks a Caicos na londýnské letiště Heathrow, se musela popasovat s netradiční situací. Kvůli nefunkčnímu chlazení na tamním letišti čelila nedostatku jídla. Problém se ale rozhodla vyřešit po svém. Během 12hodinového letu podávala na palubě Boeingu 777 dobroty z oblíbeného fastfoodu KFC.

Reklama
British Airways

Menu sestávalo z několika kyblíků s kuřecími křidélky, které se rozdělily mezi všechny cestující.

KFC

„Jelikož byly na letišti k dispozici jen omezené možnosti, naše týmy přišly s co nejlepším možným řešením, jak by cestujícím mohli poskytnout stravování,“ uvedla letecká společnost ve svém prohlášení. „Omlouváme se našim cestujícím za to, že jsme jim nemohli poskytnout plnohodnotný stravovací servis, ale pouze fastfood KFC,“ uvedly aerolinky British Airways.

Akční letenky s British Airways

Zdroj úvodní fotografie: Shutterstock, Ceri Breeze, koláž – People Magazine

Zdroj: One mile at time, Usa today travel

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru