Connect with us

Letenky

Superlevná Indie: Bombaj za 8 690 Kč

WOW! Takhle levnou letenku z Vídně do Indie jsme tu dlouho neměli. Navštivte s námi největší město Indie, Bombaj, a to se zpáteční letenkou za perfektních 8 690 Kč. Stačí nastoupit na palubu letecké společnosti Air Indie, odbýt si krátký přestup v Dillí a jste na místě! V ceně letenky je odbavené zavazadlo a až do Dillí se letí Boeingem 787-8 Dreamliner.

Reklama

Vídeň – Bombaj – Vídeň

REZERVUJ ZA 8 690 Kč

Jeden z nejlidnatějších států na světě a zároveň jedno z největších měst. Vítejte v pestrobarevné Bombaji, ve městě ohromných kontrastů. Na jedné straně luxusní čtvrtě nejbohatších Indů, na té druhé velké množství chudinských slumů, přesně jako v bollywoodském filmu Milionář z chatrče.

Ihned potom, co dostanete kulturní šok, navštivte Gate of India, chrám Mahálakšmi, pláž Chowpatty, ty nejextrémnější dopravní zácpy, ve kterých vám i jeden kilometr bude trvat věčnost a ochutnáte ty nejpálivější jídla indické kuchyně. Toto místo zkrátka budete opouštět plní emocí.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru