Connect with us

Letenky

NEW YORK v business třídě z Prahy za fantastických 30 990 Kč!

Děsíte se dlouhého nepohodlného letu při cestě za vysněnou dovolenou? Nyní máte jedinečnou příležitost vyzkoušet business třídu let. spol. Ukraine Internatonal Airlines, která nabízí zpáteční letenky v business třídě z Prahy za senzačních 30 990 Kč! Objevte město neomezených možností známé svými mrakodrapy i jedinečným životním stylem. O New Yorku toho určitě víte dost, pojďme se ale podívat na to, co vás čeká při samotném letu v business třídě.

Reklama

Cena letenky zahrnuje 2 odbavená zavazadla, každé do hmotnosti 32 kg

Praha – New York – Praha

(business třída)

✈ REZERVUJTE ZA 30 990 Kč ✈

Termíny: květen až říjen

Proč letět v business třídě od Ukraine International Airlines?

Jednou z hlavních výhod letu v business třídě je samozřejmě větší prostor, zaručující větší komfort. Usaďte se pohodlně do pohodlných křesel, které lze nastavit v různých polohách až do té vodorovné. Neradi byste přiletěli unaveni po dlouhém letu? Není nic snazšího než si natáhnout nohy a pohodlně usnout.

Rozložení sedadel v business třídě Boeingu 777-200ER je 2x3x2. Během letu vám kromě personálu budou společnost dělat také zábavní 16 palcový monitor s touchpadem na ovládání, nechybí ani USB port pro nabíjení vašich osobních chytrých zařízení. O zábavu se vám postará nabídka složená z více než 80 filmů, seriálů, i hudby a her.

Při letu v business třídě s let. spol. Ukraine International Airlines vás navíc čeká překvapení v podobě osobního cestovního balíčku, který kromě pohodlné přikrývky obsahuje i zubní pastu s kartáčkem, kompresní ponožky do letadla, klapku na oči, denní mezinárodní i místní tisk a další věci, díky kterým bude váš let ještě o něco příjemnější.

 

Zdroj fotografie: https://www.flyuia.com

O dobré pití a jídlo se na palubě bát nemusíte. Jídlo vám bude naservírováno na elegantním nádobí a to jak oběd, tak večeře, pod kterými jsou podepsáni špičkový šéfkuchaři. Z nabídky nápojů můžete vybírat z širokého seznamu alkoholických i nealkoholických nápojů.

 

Výhodou letu v business třídě je v neposlední řadě také přednostní odbavení u speciálních přepážek, druhé odbavené zavazadlo zdarma a také možnost využití pohodlných business salónku na letišti, který vám zpříjemní vaše čekání na let.

Pro lepší představu o business třídě let. spol. Ukraine International Airlines se podívejte na následující video (business třída od 0:00 do 0:46).

 

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru