Connect with us

Afrika

BLACK FRIDAY je tady! 20% sleva na pobyty s vlastní dopravou i ty letecké

BLACK FRIDAY je tady! 20% sleva na pobyty s vlastní dopravou i ty letecké

Tento týden se nese ve znamení BLACK FRIDAY a před parádními slevami neuniknou ani pobyty od Pelikána! Vybírat při tom můžeš jak z leteckých, tak z těch s vlastní dopravou. Vybrali jsme pro tebe ty dlouhodobě nejoblíbenější a ceny pořádně přitlačili, takže si i ty už nyní můžeš naplánovat dovolenou s 20% slevou. A že je z čeho vybírat! Od Špindlerova Mlýna nebo slovenských Tater přes prodloužené víkendy v Římě, Barceloně nebo Stockholmu klidně až po exotické Bali a Srí Lanku.

Reklama

Nic ale netrvá věčně a stejně je to bohužel s BLACK FRIDAY slevami. Čas máš jen do neděle 25. 11. 2018 do 23:59. Na nic tedy rozhodně nečekej, vyber si vysněnou destinaci a rezervuj rychlostí blesku, než se vyprodají ty nejlepší termíny.

AKČNÍ POBYTY

PŘEJÍT K NABÍDCE

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.8/5 - (6 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru