Connect with us

Amerika

Barbados a Sv. Vincent z Vídně od 12 790 Kč (23kg zavazadlo)

Karibské ostrovy milují všichni a ty si zamiluješ i tuhle nabídku! V prodeji se objevil limitovaný počet letenk z Vídně na exotické ostrovy Barbados a Svatý Vincent za neuvěřitelnou cenu od 12 790 Kč. Letět můžeš během listopadu i zimy, let provozuje letecká společnost Air Canada. To znamená, že během cesty absolvuješ dva přestupy (u Svatého Vincenta to jinak ani nejde) ale v ceně máš i 23kg odbavené zavazadlo. K letence budeš potřebovat i elektronickou autorizaci pro vstup do Kanady eTA (7CAD). P.S: Běžná cena těchto letenek se pohybuje kolem 20 000 Kč, to znamená, že je teď můžeš rezervovat se slevou 40 %. Doporučujeme tak učinit co nejdřív, volná místa rychle mizí.

Reklama

Karibik od 12 790 Kč

Barbados za 12 790 Kč

???? listopad 2018 – duben 2019

???? 23kg zavazadlo

CHCI LETENKU

 

Svatý Vincent za 13 290 Kč

???? říjen 2018 – únor 2019

???? 23kg zavazadlo

CHCI LETENKU

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru