Connect with us

Cestopisy

Aljaška, Kostarika a Island objektivem slovenských producentů

Říkají si Zeldeo a jejich prací je vytvářet krásná videa. I když zrovna nestříhají ve studiu nebo neběhají v terénu s kamerami, létají po celém světě. Je vidět, že jejich práce je pro ně zároveň koníčkem a i proto z jejich cest a dovolených vznikají takováto krátká a inspirativní cestovatelská videa. Pojď se na chvíli přenést na místa jako divoká Aljaška, exotická Kostarika nebo tajemný zimní Island, stojí to za to!

Reklama

Takhle vypadá svatební cesta na Aljašce:

Takhle 2 týdny na Kostarice ve 30 vteřinách:

A takhle zase skialp v islandském Akureyri:

Chceš z jejich tvorby vidět víc? Podívat se můžeš přímo na jejich FB stránku a Instagram.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru