Connect with us
Austrian Airlines

Evropa

Prozkoumej krásy světa s Austrian Airlines! Z Vídně nebo Prahy od 2 390 Kč

Prozkoumej krásy světa s Austrian Airlines! Z Vídně nebo Prahy od 2 390 Kč

Nabídka rakouského leteckého národního dopravce je skutečně bohatá. Z vídeňského nebo pražského letiště tě totiž Austrian Airlines pohodlně dopraví do nejrůznějších koutů po Evropě. Na své si tak přijdou milovníci odpočinku i fanoušci aktivní dovolené, party kamarádů i rodiny s dětmi, případně klasici i dobrodruzi. Vyber si destinaci podle svého gusta a nezapomeň rovněž mrknout, co tě čeká na palubě.

Reklama

Proč letět s Austrian Airlines?

Je to snadné. S rakouskými aerolinkami si to užiješ na výbornou – špičkový palubní servis, moderní letadla a rychlé lety bez přestupu. Od podzimu do léta můžeš letět za cenu lowcostových letenek, ale užíváš si komfortu tradičního dopravce.

V ceně letenky v ekonomické třídě Austrian Airlines nechybí jídlo a pití a tak je kromě online check-in v ceně i palubní servis a 2 příruční zavazadla (dohromady do 10 kg). Už v ekonomické třídě jde v případě rakouských aerolinek o výborné služby na palubě – ať už se bavíme o jídle, nebo o multimediální zábavě během letu.

Austrian Airlines

Ergonomická sedadla s unikátní relaxační funkcí zajišťují větší pohodlí jak na dálkových, tak evropských letech. Těsně před odletem si můžeš online rezervovat místo v letadle, které upřednostňuješ. Během letu si můžeš vybrat ze dvou menu DO&CO. Po vztélnutí tě posádka v ekonomické třídě přivítá chutným občerstvením v závislosti na čase odletu. Pokud letadlo přistává ráno, posilní tě chutná snídaně nebo snack. Součástí je také rozmanitá nabídka nápojů během celého letu.

Austrian Airlines
Austrian Airlines

Austrian Airlines mají v nabídce rozsáhlý multimediální zábavní systém, díky němuž se nebudeš nudit. Kromě až 400 hodin filmů a televize mohou dospělí, děti a mladí lidé trávit volný čas i při hudbě a elektronických časopisech.

Austrian Airlines

Austrian Melangerie: kvalitní a čerstvý catering na palubě

Austrian Airlines přišly na jaře 2021 s nápadem, jak oživit palubní menu, a mnohé aerolinky by se jimi mohly inspirovat. Cestující si může před odletem, ale klidně i během letu dopřát kvalitní a udržitelně vyráběné rakouské speciality. Letecká společnost tak už nepodává pouze sendviče či koláče, ale díky Austrian Melangerie si jídlo můžeš ještě přizpůsobit tak, jak to máš rád.

Austrian Melangerie

Na letech je tak k dispozici široký výběr rakouských jídel, občerstvení a menu. Můžeš si vybrat z jídelníčku a zaplatit přímo letuškám platební kartou (VISA, MasterCard, Diners, AMEX i Apple Pay). Tak jako v dobré vídeňské restauraci či kavárně.

Austrian Melangerie

Pro všechny letecké fajnšmekry, kteří si na palubě rádi dopřejí kvalitní jídlo, je to dobrá zpráva. Austrian Melangerie totiž dbá na kvalitu, regionalitu, udržitelnost a širší výběr jídel. Prohlédni si rakouské menu Melangerie a seznam se s rozmanitostí produktů ještě před odletem:

Austrian Melangerie
Austrian Melangerie

Austrian Melangerie
Austrian Melangerie

Austrian Melangerie
Austrian Melangerie

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru