Connect with us

Asie

Akční letenky do Thajska s 5* Qatar Airways od 12 690 Kč! (30kg zavazadlo)

Čtyři parádní destinace za parádní ceny. 5* letecká společnost Qatar Airways a nositel ocenění nejlepší letecká společnost za rok 2017 právě vypustila do prodeje letenky do Thajska s jedním přestupem do Doha od skvělých 12 690 Kč. Na výběr máš hned z několik destinací, mezi které patří kosmopolitní Bangkok, oblíbené plážové destinace Krabi a Phuket nebo můžeš navštívit skutečně Thajsko v podobě Chiang Mai. U zpátečního dlouhého přestupu máš nárok na hotel zdarma. Napiš nám na letenky@pelikan.cz a hotel ti k letence zdarma vyřídíme (týká se letů do 30. dubna).

Reklama

O tom, že o tebe bude během letu skvěle postaráno, jsme už mluvili několikrát, opakování je ale matka moudrosti. Už v ekonomické třídě je o tebe skvěle postaráno. Jídlo, multimediální zábavní systém i moderní letiště Doha. Letí se z Prahy a v ceně je velké 30kg zavazadlo. Neváhej, ceny platí jen do 19. 12. 2018.

1. Chiang Mai za 12 690 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 30kg zavazadlo ???? únor – duben

CHCI REZERVOVAT LETENKU

2. Bangkok za 13 990 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 30kg zavazadlo ???? leden- duben

CHCI REZERVOVAT LETENKU

3. Krabi za 14 290 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 30kg zavazadlo ???? únor – březen

CHCI REZERVOVAT LETENKU

4. Phuket za 14 690 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 30kg zavazadlo ???? úbřezen – duben

CHCI REZERVOVAT LETENKU

Zavazadla s Qatar Airways

Ekonomická třída:

✅ v ceně letenky je příruční zavazadlo – 1ks, max 7 kg, rozměry 50 x 37 x 25 cm

✅ odbavené zavazadlo s váhou max 30 kg a rozměry v součtu do 300 cm

✅ povolené odbavené zavazadlo se může lišit v závislosti od konkrétního letu

Business a první třída:

✅ v ceně letenky je příruční zavazadlo – 2 ks, max 15 kg, rozměry 50 x 37 x 25 cm

✅ odbavené zavazadlo s váhou max 40 kg v business třídě a 50 kg v první třídě a rozměry v součtu max 300 cm

✅ povolené odbavené zavazadlo se může lišit v závislosti od konkrétního letu

Check-in s Qatar Airways

✅ airport check-in – letecká společnost umožňuje svým pasažérům bezplatný check-in přímo na letišti při své přepážce, která je otevřená od 3 a 1 hodiny před odletem

✅ online check-in je dostupný v čase 36 hodin až do 90 minut před odletem. Cestující si během online check-inu mohou zvolit sedadlo a získají palubní lístek, který se vytisknou

✅ mobilní check-in je novou službou, kterou aerolinky nabízejí pro pohodlný check-in přes vaše mobilní zařízení

Katar zrušil vízovou povinnost

Turisté s 80 zemí světa mohou nově cestovat do Kataru bez vízové povinnosti! Skvělá zpráva je, že mezi těmito zeměmi nechybí ani Česká republika. Osvobození od vízové povinnosti platí 90 dní během jednorázové cesty nebo 180 dní v případě vícerých cest. Jedná se zejména o cestující z evropských zemí. Katar se tak více otevírá turistům z Česka. Nová pravidla vstupu do země bez víz platí i pro cestující z USA, Kanady, Nového Zélandu nebo některých zemí Afriky, kteří jsou osvobozeni od vízové povinnosti v celkovém počtu 30 dní.

Výlety v Dauhá

Pokud s Qatar Airways cestujete do některé z exotických destinací s několikahodinovým přestupem v Dauhá, máme pro vás tip, který si nesmíte nechat ujít. Na rozdíl od čekání na letišti se totiž můžete vydat na prohlídku města a objevit tak jeho hlavní lákadla, mezi které patří například kulturní vesnička Katara, jedinečný ostrov The Pearl nebo Muzem islámského umění. Takový výlet vás přijde zhruba na 225 Kč a je o co stát. Pokud je váš přestup delší 5 hodin můžete se vydat na jízdu do srdce pouště od 1500 Kč.

Nejlepší aerolinky pro rok 2017

S kým jiným letět na exotickou dovolenou, než s těmi nejlepšími? Aerolinky Qatar Airways získaly prestižní ocenění nejlepších světových aerolinek za rok 2017 podle řebříčku World Airline Awards. Toto ocenění potvrzuje, že tato letecká společnost patří v nabízených službách na samotný vrchol.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru