Connect with us

Novinky

Kvůli obrázku bomby zasahovala policie na letišti v Praze

Kvůli obrázku bomby zasahovala policie na letišti v Praze

Letiště Václava Havla bylo ve včerejších večerních hodinách svědkem policejního zásahu, kvůli obrázku bomby. Ten našla letuška během letu na jedné z toalet. Na místo byl přivolán i pyrotechnik.

Reklama

Letadlo, ve kterém byl obrázek bomby nalezen, přistálo na letišti v Praze z britského Manchesteru. Na palubě se v té době nacházelo 183 cestujících. Poté, co obrázek letuška letecké společnosti objevila, nahlásila znepokojivý nález kapitánovi, který informoval řídící věž pražského letiště.

Ihned po příletu k letadlu dorazilo několik policejních vozů, včetně pyrotechnika. Dobrou zprávou je, že se na palubě letadla žádné výbušniny nenašly. Všichni cestující museli projít ještě dodatečnou kontrolou, při které byl použit i rentgen.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Vzhůru na Floridu! Miami v hlavní sezóně za 11 290 Kč https://t.co/UXYAKN08Mo18 hodinami dozadu
Austrálie odkládá otevření turistům kvůli nové mutaci koronaviru https://t.co/BvD9bzuyni #koronavirus18 hodinami dozadu
PECKA DNE: All Inclusive Cancún s hotelem na pláži od 41 154 Kč https://t.co/ERQS4iPmaP19 hodinami dozadu
Spojené arabské emiráty jsou nejbezpečnější zemí na světě. Očkováno je 100 % obyvatelstva https://t.co/qsGhhFIYNl #koronavirus21 hodinami dozadu
Na Expo 2020 v Dubaji vystoupí i světoznámá umělkyně Alicia Keys. Představí nové album https://t.co/9tyyeUXHlY #novinky21 hodinami dozadu
Cestování do Portugalska: od 1. 12. bude ke vstupu i tranzitu nutný negativní test https://t.co/j03BLNywnb #koronavirus21 hodinami dozadu
Japonsko opět zakáže vstup do země všem zahraničním cestujícím https://t.co/1kmnjyqdO8 #koronavirus22 hodinami dozadu
9 důvodů, proč letět do New Yorku se Singapore Airlines za 10 590 Kč https://t.co/HTgsSfk1Az22 hodinami dozadu
Bari, Catania, Alicante. Objev autentické kouty Itálie či Španělska https://t.co/XGpISYZjam22 hodinami dozadu
Velká Británie mění pravidla vstupu. Platí povinná izolace až do negativního PCR testu https://t.co/iDkFHnIg5g #koronavirus23 hodinami dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru